Google+ chce być jak Facebook. I robi ku temu kolejny krok

Witajcie w CityVille!
Google+ chce być jak Facebook Witajcie w CityVille! To po prostu musiało się stać. Firma Zynga poinformowała, iż użytkownicy Google+ mogą już zacząć bawić się grą CityVille. Tytuł ten jest najpopularniejszą grą firmy Zynga na Facebooku. Teraz, jej autorzy chcą powtórzyć ten sukces w serwisie społecznościowym Google. Jest to zarazem druga produkcja firmy w Google+. Do niedawna udostępniała ona jedynie Zynga Poker, ale teraz każdy chętny może rozwijać swoje wirtualne miasto w drugim serwisie społecznościowym. Tym samym CityVille dołącza do siedemnastu już udostępnianych produkcji w Google+, wśród których znajdziemy między innymi szalenie popularne Angry Birds. Można też podejrzewać, że Zynga szykuje już kolejne tytuły, które dołączą do CityVille i wirtualnego pokera. Nową produkcję można oczywiście znaleźć w zakładce "Gry".

To po prostu musiało się stać. Firma Zynga poinformowała, iż użytkownicy Google+ mogą już zacząć bawić się grą CityVille. Tytuł ten jest najpopularniejszą grą firmy Zynga na Facebooku. Teraz, jej autorzy chcą powtórzyć ten sukces w serwisie społecznościowym Google.

Jest to zarazem druga produkcja firmy w Google+. Do niedawna udostępniała ona jedynie Zynga Poker, ale teraz każdy chętny może rozwijać swoje wirtualne miasto w drugim serwisie społecznościowym. Tym samym CityVille dołącza do siedemnastu już udostępnianych produkcji w Google+, wśród których znajdziemy między innymi szalenie popularne Angry Birds.

Można też podejrzewać, że Zynga szykuje już kolejne tytuły, które dołączą do CityVille i wirtualnego pokera. Nową produkcję można oczywiście znaleźć w zakładce "Gry".

Zobacz także:

Google uruchomił swój serwis społecznościowy. Poznajcie Google+, długo oczekiwany serwis społecznościowy Google'a
4 Westa The Sims już na Facebooku

Więcej o:
Komentarze (1)
Google+ chce być jak Facebook. I robi ku temu kolejny krok
Zaloguj się
  • zaskoczony360

    0

    "Google+ chce być jak Facebook"

    Wygląda na to że Google próbuje kopiować strategię którą stosowało 'Grono.net'. Z tego co pamiętam to Grono także próbowało się maksymalnie upodobnić do Facebooka. Nawet kolorystykę wprowadzono podobną. Jednak nic to nie dało. Ludzie woleli skorzystać z oryginały niż z kopii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX