Resoraki Disneya. Czy tak właśnie wygląda przyszłość zabawek?

Małymi samochodziki będziemy jeździli po ekranie iPada.
Tabletowe resoraki Disneya Czy tak właśnie wygląda przyszłość zabawek? Użytkownicy tabletów firmy Apple już wkrótce będą mogli je zamienić w zabawkę, która powinna zainteresować każdego młodego chłopca. Firma Disney wyda na iPada grę inspirowaną filmem "Auta". Nie będzie to jednak zwykła aplikacja jakich wiele w App Store. Tytuł zaprezentowany przez studio filmowe będzie wchodził w interakcję z prawdziwymi resorakami - postaciami z animacji. Aplikacja działa w prosty sposób. Uruchamiamy ją, a na ekranie tabletu stawiamy resoraka, który bezprzewodowo połączy się z grą. Przesuwając samochodzik po ekranie urządzenia, zobaczymy jak aplikacja reaguje na nasze posunięcia. Gracz może po prostu jeździć po świecie znanym z filmu i zwiedzać go. Jeśli najdzie go ochota, może jednak wziąć udział w wirtualnych wyścigach czy poszukiwaniach ukrytych przedmiotów, które pozwolą ulepszyć poszczególne auta. Można w nich odblokować nowe rodzaje klaksonów czy światła, które oświetlą drogi w trakcie nocnych wyścigów. Poszczególne resoraki także będą odblokowywały nowe treści w grze, choć nie sprecyzowano jakie dokładnie. Wiadomo natomiast, że samochodziki będą sprzedawane w parach, które wyceniono na dwadzieścia dolarów. W dniu premiery zabawek kupić będzie można cztery różne auta. Sama aplikacja będzie natomiast darmowa i przeznaczona dla dzieci od szóstego roku życia. Jej premierę wyznaczono na pierwszego października tego roku (w USA). Disney zdradził, że resoraki i gra będą jedynie częścią nowych zabawek (akcesoriów) ze świata "Aut", które będzie można połączyć z tabletem Apple. Inne to między innymi aparat fotograficzny i mikrofon do karaoke.

Użytkownicy tabletów firmy Apple już wkrótce będą mogli je zamienić w zabawkę, która powinna zainteresować każdego młodego chłopca. Firma Disney wyda na iPada grę inspirowaną filmem "Auta". Nie będzie to jednak zwykła aplikacja jakich wiele w App Store. Tytuł zaprezentowany przez studio filmowe będzie wchodził w interakcję z prawdziwymi resorakami - postaciami z animacji.

Aplikacja działa w prosty sposób. Uruchamiamy ją, a na ekranie tabletu stawiamy resoraka, który bezprzewodowo połączy się z grą. Przesuwając samochodzik po ekranie urządzenia, zobaczymy jak aplikacja reaguje na nasze posunięcia. Gracz może po prostu jeździć po świecie znanym z filmu i zwiedzać go. Jeśli najdzie go ochota, może jednak wziąć udział w wirtualnych wyścigach czy poszukiwaniach ukrytych przedmiotów, które pozwolą ulepszyć poszczególne auta. Można w nich odblokować nowe rodzaje klaksonów czy światła, które oświetlą drogi w trakcie nocnych wyścigów.

Auta Disneya - resoraki wchodzące w interakcję z iPadem

Poszczególne resoraki także będą odblokowywały nowe treści w grze, choć nie sprecyzowano jakie dokładnie. Wiadomo natomiast, że samochodziki będą sprzedawane w parach, które wyceniono na dwadzieścia dolarów. W dniu premiery zabawek, kupić będzie można cztery różne auta. Sama aplikacja będzie natomiast darmowa i przeznaczona dla dzieci od szóstego roku życia. Jej premierę wyznaczono na pierwszego października tego roku (w USA).

Disney zdradził, że resoraki i gra będą jedynie częścią nowych zabawek (akcesoriów) ze świata Aut, które będzie można połączyć z tabletem Apple. Inne to między innymi aparat fotograficzny i mikrofon do karaoke.

Więcej o: