Zobacz HTC Radar - pierwszy smartfon HTC z systemem Mango [GALERIA]

Pod koniec maja 2011 roku Microsoft zaprezentował aktualizację swojego systemu operacyjnego Windows Phone 7. "Bardzo ważną aktualizację", dodajmy.
Pierwszy smartfon HTC z systemem Mango Prezentujemy zdjęcie telefonu HTC Radar z systemem Windows Phone 7 Mango. Prezentujemy zdjęcie telefonu HTC Radar - pierwszego smartofona z systemem Windows Phone 7 Mango. Pod koniec maja 2011 roku Microsoft zaprezentował aktualizację swojego systemu operacyjnego Windows Phone 7. Bardzo ważną aktualizację, dodajmy. Nie miała to bowiem być tylko kosmetyka. Zmiany Microsoft podzielił na trzy kategorie - komunikacja, aplikacje i przeglądarka. Mango stawia także na integrację z portalami społecznościowymi. Konta na Twitterze i LinkedIn przypisać będzie można do kontaktów w telefonie, z kolei ulepszone wykrywanie twarzy pozwoli na szybsze oznaczanie osób na zdjęciach. Aktualizacja zapewnić ma użytkownikom smartfonów z WP7 Mango dostęp do Office'a 365 i dysku SkyDrive o pojemności 25 GB. Nowa wersja to także obietnica dostępności Windows Marketplace w Polsce. Jedną z bardziej obiecujących, poza opcją integracji wielu kont pocztowych w jednej skrzynce, będzie na pewno moduł rozpoznawania mowy, który umożliwi wykonywanie notatek głosowych w formie tekstowej.

Nie miała to bowiem być tylko kosmetyka. Zmiany Microsoft podzielił na trzy kategorie - komunikacja, aplikacje i przeglądarka. Mango stawia także na integrację z portalami społecznościowymi. Konta na Twitterze i LinkedIn przypisać będzie można do kontaktów w telefonie, z kolei ulepszone wykrywanie twarzy pozwoli na szybsze oznaczanie osób na zdjęciach.

Aktualizacja zapewnić ma użytkownikom smartfonów z WP7 Mango dostęp do Office'a 365 i dysku SkyDrive o pojemności 25 GB. Nowa wersja to także obietnica dostępności Windows Marketplace w Polsce.

Jedną z bardziej obiecujących, poza opcją integracji wielu kont pocztowych w jednej skrzynce będzie na pewno moduł rozpoznawania mowy, który umożliwi wykonywanie notatek głosowych w formie tekstowej.

Co z tego okaże się faktem, przekonacie się w recenzji telefonu HTC Radar z systemem Windows Phone 7 Mango. Póki co zapraszamy do galerii.

Zdjęcie HTC Radar srebrny
HTC Radar srebrny
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Windows Phone 7
  • WiFi
1 opinia

Podstawowe informacje o HTC Radar srebrny

Przekątna ekranu 3,8 cala System operacyjny Windows Phone 7

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 8 GB Pamięć RAM 512 MB
Procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 (Scorpion) Częstotliwość procesora 1 GHz
Rozdzielczość ekranu 480 x 800 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 1520 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 5 Mpx Dodatkowa kamera Tak

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA Tak

Parametry fizyczne

Wymiary 120,5 x 61,5 x 10,9 Waga 137 g
Więcej o: