Ten pies nie jest szczęśliwy, za to dobrze wygląda

Widzieliśmy już fanów Gwiezdnych Wojen, którzy przebierali się za C3-PO, a nawet R2-D2, były też dziecięce wózki imitujące maszyny kroczące AT-AT Walker. Dziś przyszedł czas na psa.

Pewien Amerykanin postanowił skroić na swojego psa kostium maszyny kroczącej, zamieniając nieświadome niczego zwierzę w AT-AT Dog. Elementy konstrukcji wykonano z pianki neoprenowej i pustych kartoników.

Bones Mello, bo tak brzmi imię psa - a jakżeby inaczej - posiada także swój profil na Facebooku. Lubi go już prawie 4 tysiące osób.

Chcecie zobaczyć, jak wygląda pies w kostiumie? Zapraszamy do galerii.

--

PS Ktoś mógłby zapytać "A co robi pies w przebraniu ze Star Wars na serwisie o nowych technologiach?". Otóż to jest pies, z którego byłby dumny każdy prawdziwy geek. Nie wiemy tylko czy pies szczęśliwy...

Więcej o:
Komentarze (20)
Ten pies nie jest szczęśliwy, za to dobrze wygląda
Zaloguj się
 • anaisanais96

  Oceniono 1 raz 1

  No jasne, piesek męczy sie krótko, tylko do sesji zdjeciowej, o pan musi się popisać głupotą.

 • isis_brunetka

  Oceniono 3 razy 1

  Ratunku, pies nie wygląda na zachwyconego fanaberiami swego pana. Może niech na siebie skroi kostium kroczacego pajaca, to sie pośmiejemy...

 • nikson666

  Oceniono 3 razy 1

  ahahahahah rewelacja! 10/10! I mówię to jako miłośnik psów i zwierząt. Trochę dystansu - przecież psiak się nie męczy i nie chodzi w tym 24h tylko do sesji zdjęciowej ;)

 • pluszsz

  Oceniono 1 raz 1

  Napracował się gość nad kostiumem, mógłby użyć jakiegoś porządniejszego aparatu, zamiast komórkowego i to bez autofocus'a.

 • sloneczny_dzien

  0

  Ludziom to już kompletnie odbiło, sami nie wiedza, co już wymyślić. lepiej by te pieniądze, które na to wydal przeznaczył na jakiś bardziej szczytniejszy cel.

 • Gość: Jaa

  0

  Nie jest to męczenie psa, ponieważ napewno nie chodzi w tym kostiumie często. Ale nie zgadzam się też z odpowiedziami, że pies w tym stroju jest szczęśliwy... Wystarczy popatrzeć mu w oczy...

  Fajny kostium, pasuje do tego charcika ;)

 • ugrydul

  0

  Na miejscu tego psa zrobiłbym swojemu panu kupę do łóżka.

 • incogniotto

  0

  ale jajeczek, to juz sobie z rana nie polize...

 • Gość: aaa

  0

  i myślę że Pan by mu krzywdy nie zrobił... spokojnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX