Aplikacja, która przemieni iPhone'a w aparat jednorazowy

Hipstamatic, program do stylizacji zdjęć na iPhone'a, spotkał się z niemałą popularnością i zaskarbił sobie serca wielu amatorów fotografii. Nic więc dziwnego, że jego twórcy pracują nad nową aplikacją.

Jak dowiedział się portal Pocket-lint, program nosi nazwę Hipstamatic D-Series i ma działać tak, jak stare aparaty jednorazowego użytku. To znaczy, że aby zobaczyć wykonane zdjęcie, trzeba będzie pstryknąć wszystkie 24 fotki z zainstalowanej rolki. Za aplikacją stoi podniosła idea - zamiast bezmyślnego naciskania na spust aparatu i ciągłego usuwania fotografii, użytkownicy mają zastanowić się nad zrobieniem zdjęcia i postarać się o jego jakość.

Nie jesteśmy do końca przekonani, czy w dzisiejszych realiach znajdą się osoby, które pamiętają magię towarzyszącą niegdyś wykonywaniu zdjęcia i przedłożą swój sentyment nad wygodę. Tak czy siak, jeśli zaliczacie się do tej grupy, to pewnie ucieszy Was wieść, że aplikacja zostanie udostępniona już pod koniec tego miesiąca. W dodatku za darmo.

Więcej o:
Komentarze (1)
Aplikacja, która przemieni iPhone'a w aparat jednorazowy
Zaloguj się
  • n3mc1a

    Oceniono 1 raz 1

    Pierwszy raz widzę aparat z obiektywem, lampą błyskową i optyką po niewłaściwej stronie :D Ajfoniarze kupią każdą głupotę, a nawet totalną bzdurę. I dlaczego amatorzy? Przecież 5Mpix aparat w iP4 na flickrze uważany jest za pełnoprawny profesjonalny aparat porównywalny z Nikkonem D90 przynajmniej :D Looool. Dziękuję za poprawienie humoru :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX