Zombie, zagłada, zagadki - niesamowita aplikacja do biegania

Wiążesz buty, wkładasz słuchawki, wychodzisz z domu i wtedy ich słyszysz - ich jęki i kroki. Są coraz bliżej - biegnij!
Uciekaj przed zombie Zombie, zagłada, zagadki - niesamowita aplikacja do biegania. Wiążesz buty, wkładasz słuchawki, wychodzisz z domu i wtedy ich słyszysz - ich jęki i kroki. Są coraz bliżej - biegnij! Zombies, Run! to sprytnie zaprojektowana aplikacja do biegania, która sprawi, że poranny jogging przemieni się w wyzwanie. Gra składa się z dwóch części - podczas biegu wcielamy się w Biegacza nr 5 - na polecenie dowódców wykonujemy misje, zbieramy przedmioty (baterie, leki, amunicję, części zamienne). Potem, już w domu, wykorzystujemy je do ulepszania naszej bazy, co sprawia, że mieszka w niej więcej ludzi, dzięki czemu dostajemy bardziej zróżnicowane misje. Jedna trwa około 20-30 minut. Nie ma znaczenia jak szybko biegamy, nie ma znaczenia gdzie i na jakich dystansach. Nie trzeba zmieniać trasy ani patrzeć na ekran - wystarczy nacisnąć "start" na początku biegu i "stop" na końcu. Za każdym razem, gdy idziemy pobiegać, poznajemy kawałek historii o świecie opanowanym przez zombie. Projekt aplikacji pojawił się w serwisie Kickstarter, gdzie można uzyskać fundusze na nowe, często innowacyjne idee. Pomysł bardzo spodobał się internautom - twórcy zamiast potrzebnych 12 tysięcy dolarów dostali ponad 70 tysięcy. Gra pojawi się na iOS i Androida w pierwszym kwartale 2012. Więcej informacji o grze oraz możliwość jej zakupu znajdziecie na oficjalnej stronie www.kickstarter.com.

Zombies, Run! to sprytnie zaprojektowana aplikacja do biegania, która sprawi, że poranny jogging przemieni się w wyzwanie.

Gra składa się z dwóch części - podczas biegu wcielamy się w Biegacza nr 5 - na polecenie dowódców wykonujemy misje, zbieramy przedmioty (baterie, leki, amunicję, części zamienne). Potem, już w domu, wykorzystujemy je do ulepszania naszej bazy, co sprawia, że mieszka w niej więcej ludzi, dzięki czemu dostajemy bardziej zróżnicowane misje. Jedna trwa około 20-30 minut.

Nie ma znaczenia jak szybko biegamy, nie ma znaczenia gdzie i na jakich dystansach. Nie trzeba zmieniać trasy ani patrzeć na ekran - wystarczy nacisnąć "start" na początku biegu i "stop" na końcu. Za każdym razem, gdy idziemy pobiegać, poznajemy kawałek historii o świecie opanowanym przez zombie.

Projekt aplikacji pojawił się w serwisie Kickstarter, gdzie można uzyskać fundusze na nowe, często innowacyjne idee. Pomysł bardzo spodobał się internautom - twórcy zamiast potrzebnych 12 tysięcy dolarów dostali ponad 70 tysięcy. Gra pojawi się na iOS i Androida w pierwszym kwartale 2012.

Nieco więcej o grze zdradzają sami w zwiastunie:

Więcej informacji o grze oraz możliwość jej zakupu znajdziecie na oficjalnej stronie.

[Kickstarter]

Zdjęcie Apple iPhone 5 64GB czarny
Apple iPhone 5 64GB czarny
Porównaj ceny >
Podstawowe informacje
Przekątna ekranu 4 cale
System operacyjny iPhone OS
Parametry techniczne
Pamięć wbudowana 64 GB
Pamięć RAM 1 GB
Procesor Apple A6 (Swift)
Częstotliwość procesora 1 GHz
Rozdzielczość ekranu 640 x 1136
Rodzaj akumulatora Li-Poly
Pojemność akumulatora 1400 mAh
Czytnik kart pamięci Nie
Funkcje
Aparat cyfrowy 8 Mpx
Dodatkowa kamera 1,2 Mpx
Komunikacja
WiFi Tak
GPS Tak, A-GPS + GLONASS
Parametry fizyczne
Wymiary 123,8 x 58,6 x 7,6 mm
Waga 112 g
dane dostarcza:
Więcej o: