Czekasz na nowy system Apple? Wiemy, o której będzie!

Grupa niecierpliwie czekających na nadejście nowego systemu operacyjnego dla iPhone'a, iPada i iPoda touch jest spora. Sprawdź, o której warto zacząć go ściągać
Nowy system Apple o godz. 19. Czekasz na nowy system Apple? Wiemy, o której będzie! Grupa niecierpliwie czekających na nadejście nowego systemu operacyjnego dla iPhone'a, iPada i iPoda touch jest spora. Sprawdź, o której warto zacząć go ściągać Można niecierpliwie klikać na przycisk "Sprawdź aktualizację", a można też spojrzeć wprost do tabelki. I nagle wszystko staje się jasne - w Polsce system powinien pojawić się punkt 19.00. Pożyjemy zobaczymy. A jeśli nie czekasz na aktualizacje systemu, uszanuj to, że inni czekają i nie przekonuj ich w komentarzach, jak bardzo są beznadziejni. Dziękujemy!

Można niecierpliwie klikać na przycisk "Sprawdź aktualizację", a można też spojrzeć wprost do tabelki. I nagle wszystko staje się jasne - w Polsce system powinien pojawić się punkt 19.00. Pożyjemy zobaczymy.

A jeśli nie czekasz na aktualizacje systemu, uszanuj to, że inni czekają i nie przekonuj ich w komentarzach, jak bardzo są beznadziejni. Dziekujemy :)

Kiedy?

[za Product-Reviews.net]

Więcej o:
Komentarze (7)
Czekasz na nowy system Apple? Wiemy, o której będzie!
Zaloguj się
 • dsone

  0

  Toż to prawdziwe śledztwo dziennikarskie! Oh... zapomniałbym... Apple od lat wypuszcza aktualizacje kolo godz. 19... ;)

 • leppek

  0

  Ciekawy test działającego Siri:

  www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/hands-on-iphone-4s-review-1031457?artc_pg=2
  W podsumowaniu napisali:

  _____________________________________
  Zasadniczo iPhone 4S zdaje się być najlepszą wersją iPhona, dystansując poprzednika.

  Wielu spyta, czy warto zadowolić się upgradem systemu czy lepiej poczekać trochę na iPhona 5. Należy jednak pamiętać, że Apple ma specjalną więź z klientami, którzy nie przywiązują tak wielkiej wagi do jego specyfikacji, lecz chcą mieć pewność, że kupują coś w miarę przyzwoitego. Zaufanie do marki pozostaje niezachwiane.

  Wyobraźmy sobie jednak, że to Samsung wypuścił podobną aktualizację do Galaxy S3 - entuzjaści technologicznych nowinek wyśmialiby koreańskiego giganta za tak niewielki zestaw poprawek.

  Technicznie iPhone 4S dotrzymuje kroku konkurencji lecz prawdopodobnie w najbliższych miesiącach jego specyfikacja technologiczna pozostanie w tyle. Nie wróży to jednak problemów ze sprzedażą nowego modelu. Może jest tak dlatego, Apple umiejętnie przejmuje pomysły oraz funkcje wprowadzana przez konkurentów nawet lata wcześniej. Sprawia, że omimo upływu czasu "lśnią jak nowe". Dlatego przewidujemy, że ponownie hordy klientów będą wystawały pod sklepami po upragnionego iPhona 4S.
  ____________________________________________________________________

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX