Czekasz na nowy system Apple? Wiemy, o której będzie!

Grupa niecierpliwie czekających na nadejście nowego systemu operacyjnego dla iPhone'a, iPada i iPoda touch jest spora. Sprawdź, o której warto zacząć go ściągać
Nowy system Apple o godz. 19. Czekasz na nowy system Apple? Wiemy, o której będzie! Grupa niecierpliwie czekających na nadejście nowego systemu operacyjnego dla iPhone'a, iPada i iPoda touch jest spora. Sprawdź, o której warto zacząć go ściągać Można niecierpliwie klikać na przycisk "Sprawdź aktualizację", a można też spojrzeć wprost do tabelki. I nagle wszystko staje się jasne - w Polsce system powinien pojawić się punkt 19.00. Pożyjemy zobaczymy. A jeśli nie czekasz na aktualizacje systemu, uszanuj to, że inni czekają i nie przekonuj ich w komentarzach, jak bardzo są beznadziejni. Dziękujemy!

Można niecierpliwie klikać na przycisk "Sprawdź aktualizację", a można też spojrzeć wprost do tabelki. I nagle wszystko staje się jasne - w Polsce system powinien pojawić się punkt 19.00. Pożyjemy zobaczymy.

A jeśli nie czekasz na aktualizacje systemu, uszanuj to, że inni czekają i nie przekonuj ich w komentarzach, jak bardzo są beznadziejni. Dziekujemy :)

Kiedy?

[za Product-Reviews.net]

Więcej o: