Google Street View wsiada do pociągu. I to nie byle jakiego

Google Street View to fantastyczna usługa, która z poziomu komputera pozwala odwiedzić wiele niezwykłych miejsc z całego globu. Google nieustannie rozwija tę ideę - nadchodząca nowość umożliwi przejażdżkę alpejską koleją.
Przejażdżka alpejską kolejką z Google Street View Google wsiada do pociągu. I to nie byle jakiego Google Street View to fantastyczna usługa, która z poziomu komputera pozwala odwiedzić wiele niezwykłych miejsc z całego globu. Google nieustannie rozwija tę ideę - nadchodząca nowość umożliwi przejażdżkę alpejską koleją. Ekipa Street View we współpracy z retyckimi liniami kolejowymi zrobiła przepiękne zdjęcia szwajcarskich Alp, używając jednej z najbardziej charakterystycznych na świecie linii kolejowych, Albula/Bernina. Na efekty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale materiał wideo dokumentujący fotografowanie krajobrazu (dostępny na stronie Google Blog) pokazuje, że będzie co oglądać.

Ekipa Street View we współpracy z retyckimi liniami kolejowymi zrobiła przepiękne zdjęcia szwajcarskich Alp używając jednej z najbardziej charakterystycznych na świecie linii kolejowych, Albula/Bernina. Na zobaczenie efektów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale materiał wideo dokumentujący fotografowanie krajobrazu pokazuje, że będzie co oglądać.


[via Google Blog]