Infografika dnia: technologie do 2040

Sprawdź co nas czeka.
Technologie do 2040 r. W Sieci pojawiła się bardzo interesująca infografika autorstwa Michella Zappy. W sieci pojawiła się bardzo infografika autorstwa Michella Zappy, na której przedstawił, jakie technologie jego zdaniem trafią w ręce ludzi w przyszłości. Michella Zappa przedstawił, jakie technologie jego zdaniem trafią w ręce ludzi w najbliższej przyszłości - do 2040 roku. Ciężko zresztą powiedzieć, że część z nich trafi w nasze ręce, ponieważ Zappa przewiduje nadejście między innymi "inżynierii pogodowej" czy form życia istniejących jedynie w cyberprzestrzeni. Opierając się na informacjach z takich firm jak Intel czy Ericsson, Zappa zakłada, że już niebawem korzystać będziemy z tanich (150 dolarów) twardych dysków o pojemności 200TB i będziemy posiadali komputery z 750GB pamięci RAM.

W Sieci pojawiła się bardzo interesująca infografika autorstwa Michella Zappy. Przedstawił na niej, jakie technologie jego zdaniem trafią w ręce ludzi w najbliższej przyszłości - do 2040 roku. Ciężko zresztą powiedzieć, że część z nich trafi w nasze ręce ponieważ Zappa przewiduje nadejście między innymi "inżynierii pogodowej" czy form życia istniejących jedynie w cyberprzestrzeni.

Opierając się na informacjach z takich firm jak Intel czy Ericsson, Zappa zakłada, że już niebawem korzystać będziemy z tanich (150 dolarów) twardych dysków o pojemności 200TB i będziemy posiadali komputery z 750GB pamięci RAM. Co jeszcze przewiduje Zappa? Część informacji znajdziecie w infografikach zaprezentowanych na łamach Technologii. Grafikę w pełnych wymiarach (1800x3100) znaleźć można na stronie internetowej autora.

Technologie do 2040