iPhone 4S już dostępny w przedsprzedaży [Ceny]

Wszyscy, których nie zawiodła konferencja Apple i mimo wszystko chcą kupić nowego iPhone'a 4S mogą to już oficjalnie zrobić.
iPhone 4S już dostępny w przedsprzedaży Wszyscy, których nie zawiodła konferencja Apple, mogą już oficjalnie kupić nowego iPhone'a W sklepie internetowym store.apple.com/pl ruszyła przedsprzedaż nowego urządzenia. Tanio nie jest, ale cena nigdy nie stanowiła poważnej bariery dla użytkowników Jabłek. Wersja 16GB kosztuje 2699 złotych brutto, dwa razy pojemniejsza - 32 GB - to wydatek rzędu 3199 złotych, natomiast najpojemniejszy model, wyposażony w przepastną kość 64 GB , wyciągnie z naszej kieszeni aż 3699 złotych. Kolor do wyboru... biały lub czarny. Dostawa już od jednego do dwóch tygodni. Chyba warto poczekać? Ale uwaga! Jest i ciemna strona - jeden klient może kupić tylko dwie sztuki telefonu.

W sklepie internetowym store.apple.com/pl ruszyła przedsprzedaż nowego urządzenia. Tanio nie jest, ale cena nigdy nie stanowiła poważnej bariery dla użytkowników Jabłek.

Wersja 16GB kosztuje 2699 złotych brutto, dwa razy pojemniejsza - 32 GB to wydatek rzędu 3199 złotych, natomiast najpojemniejszy model, wyposażony w przepastną kość 64 GB wyciągnie z naszej kieszeni aż 3699 złotych.

Kolor do wyboru... biały lub czarny. Dostawa już od jednego do dwóch tygodni. Chyba warto poczekać? Ale uwaga! Jest i ciemna strona - jeden klient może kupić tylko dwie sztuki telefonu.

iPhone 4S