Telewizja według Netii...

...to Telewizja Osobista. Właśnie tak, z dużych liter.

Netia przedstawiła dziś swoja nową ofertę i wizję telewizji. Nazwa handlowa to Telewizja Osobista. O co w niej chodzi?

Jak mówisz Grzegorz Esz, członek zarządu Netii:

Z Telewizją Osobistą klient nie będzie skazany na ciągłe skakanie po kanałach w poszukiwaniu interesującego programu. Sam zdecyduje co, kiedy, gdzie i na czym ogląda, spośród bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów internetu lub własnych multimediów.

W praktyce w skład zestawu Telewizja Osobista wchodzi Netia Player, czyli dekoder (Full HD 1080i) przystosowany do odbioru płatnej telewizji cyfrowej IPTV i darmowej, cyfrowej telewizji naziemnej (DTT - Digital Terrestial TV / DVB-T). Sprzęt pozwala także na korzystanie z serwisów internetowych (np. YouTube, Gazeta.pl, Facebook) oraz wideo na życzenie. Można także odtwarzać multimedia z własnych urządzeń podłączanych za pomocą USB.

Nowością w ofercie jest także HBO GO - serwis na życzenie HBO, dostępny na PC, tabletach i smartfonach. Netia Player pozwoli także na korzystanie z niego na ekranie telewizora.

[za informacją prasową]

Więcej o:
Komentarze (5)
Telewizja według Netii...
Zaloguj się
 • sgu123

  0

  @@@http://www.youtube.com/watch?v=x1E7sqdNl4I&feature=topvideos_science&&&!

 • sailor50

  0

  Netia oszukuje. :)
  W pakiecie podstawowym daje kanały, które z racji ustawy i tak musi dać każda "kablówka" nieodpłatnie. Czaruje jedynie marnym internetem i drogim telefonem. To CUDO chce sprzedać za 99PLN.
  Mam wrażemie, ze upadki na głowe i to z wysoka, albo szukają wyłącznie nieświadomych swych praw naiwniaków.

 • godgod

  0

  Weźcie się lepiej za internet, bo działa coraz gorzej. Podłączacie, dziady, nowych abonentów a infrastruktury nie modernizujecie. Np. Wimax w Legionowie, z miesiąca na miesiąc coraz wolniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX