Motorola przyspiesza - przecieki dotyczące nowego produktu

Kolejny telefon firmy zadebiutuje już na początku grudnia?
Motorola przyspiesza Kolejny telefon firmy zadebiutuje już na początku grudnia? Serwis Droid-Life opublikował zdjęcie urządzenia, które jego zdaniem jest Motorolą Droid 4. Urządzenie ma być prawie takie samo jak nowa Motorola RAZR, jeśli chodzi o specyfikację. Posiada ono jednak mniejszy czterocalowy wyświetlacz qHD (pokryty Gorilla Glass) oraz wysuwaną, klasyczną klawiaturę QWERTY, którą podświetlono na krawędziach. Nie posiada natomiast tylnego panelu wykonanego z kewlaru. Nowy Droid obsługiwać ma technologię LTE i współpracować z zewnętrznymi klawiaturami. Z przecieków wynika, że w sklepach (w USA) powinien pojawić się ósmego grudnia tego roku. Przypuszczalna cena urządzenia nie została ujawniona.

Serwis Droid-Life opublikował zdjęcie urządzenia, które jego zdaniem jest Motorolą Droid 4. Urządzenie ma być prawie takie samo jak nowa Motorola RAZR jeśli chodzi o specyfikację. Posiada ono jednak mniejszy 4-calowy wyświetlacz qHD (pokryty Gorilla Glass) oraz wysuwaną, klasyczną klawiaturę QWERTY, którą podświetlono na krawędziach. Nie posiada natomiast tylnego panelu wykonanego z kewlaru.

Nowy Droid obsługiwać ma technologię LTE i współpracować z zewnętrznymi klawiaturami. Z przecieków wynika, że w sklepach (w USA) powinien pojawić się ósmego grudnia tego roku. Przypuszczalna cena urządzenia nie została ujawniona.

Motorola Droid 4

Zdjęcie Motorola RAZR
Motorola RAZR
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3.5 Gingerbread
  • WiFi
1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola RAZR

Przekątna ekranu 4,3 cala System operacyjny Android 2.3.5 Gingerbread

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 16 GB Pamięć RAM 1 GB
Procesor ARM Cortex A9 Częstotliwość procesora 1,2 GHz
Rozdzielczość ekranu 960 x 540 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 1780 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 8 Mpx Dodatkowa kamera 1,3 Mpx

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, GLONASS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA 850, 900, 1900, 2100

Parametry fizyczne

Wymiary 130,7 x 68,9 x 7,1 mm Waga 127 g