Aparat fotograficzny na USB

Miniaparat. Poręczny, wyjątkowo mały (jego wymiary to 35x70x15 mm) oraz lekki (waży 24 g). A w dodatku robi zdjęcia i nagrywa filmy w całkiem niezłej jakości.

Wykonane fotki i filmy zapisywane są bezpośrednio w wewnętrznej pamięci, którą można poszerzyć o maksymalnie 16 GB za sprawą karty MicroSD. Równie dobrze można więc używać tego pochodzącego z Japonii produktu po prostu jako pendrive'a.

Gadżet dostępny jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym, w cenie 64 dolarów (ok. 220 złotych) na tej stronie. Czy warto go kupić? Na to pytanie powinniście odpowiedzieć sobie oglądając zamieszczony materiał wideo i oceniając jakość filmów oraz zdjęć wykonanych aparatem. Naszym zdaniem jest ona zadowalająca.


[via The Next Web]

Więcej o:
Komentarze (3)
Aparat fotograficzny na USB
Zaloguj się
 • xprimo

  0

  mam te ustrojstwo i nagrywa filmy lepiej niż niektóre telefony. zdjęcia to słabe. jako kamera tez działą przyzwoicie lepiej niż niektóre logitechy :)
  tylko bateryjka troche słaba bo 2 godziny czuwania tylko (kamera z wykrywaniem ruchu)
  a mam to juz z pół roku - wiec gazeta jak zwykle w tyle!!!!!!

 • Gość: k

  0

  Jeżeli jakość zdjęć i filmów wykonana tym czymś jest zadowalająca, to czym jest zdjęcie wykonane jakąś lustrzanką, albo film dobrą kamerą.
  Jak coś widać, to niekoniecznie znaczy, że to jest dobra jakość drogi autorze.

 • fiaccik

  0

  Pan Palma chyba rzadko bywa na allegro. Od dawna są tam takie gadżety. Podobnie jak kamery/aparaty w breloczkach, okularach przeciwsłonecznych, długopisach, zapalniczkach, zegarkach na rękę czy zegarach wiszących.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX