Google wypuszcza Currents - "cyfrowy magazyn" na smartfony i tablety

Niestety, póki co przejrzą go jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Google Currents to nowy, cyfrowy magazyn dla iPada, iPhone'a oraz smartfonów działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Nazywamy go magazynem, ponieważ tak wygląda, ale tak naprawdę jest to po prostu aplikacja umożliwiająca zbieranie i czytanie newsów i artykułów z całego świata. Znajdziemy w nim artykuły, pliki audio i wideo oraz zdjęcia zebrane z publikacji ponad 150 wydawców. Główne kategorie artykułów to świat, rozrywka, sport i nauka. Specjalna sekcja trendów, co godzinę eksponuje najważniejsze i najnowsze materiały.

Google Currents

Magazyn jest mocno zintegrowany z Google+, Twitterem oraz pocztą elektroniczną. Artykułami, zdjęciami i materiałami filmowymi wybranymi przez użytkownika można się w prosty sposób dzielić z innymi osobami.

Na nasze nieszczęście, Google Currents póki co został udostępniony jedynie w Stanach Zjednoczonych - w Android Market i App Store. Google nie zdradza czy i kiedy będzie można pobrać darmowy w innych krajach.

Więcej o:
Komentarze (2)
Google wypuszcza Currents - "cyfrowy magazyn" na smartfony i tablety
Zaloguj się
 • rosiu13

  Oceniono 1 raz 1

  plus.url.google.com/url?sa=z&n=1323376258957&url=http%3A%2F%2Fdl.dropbox.com%2Fu%2F13535900%2FCurrents_1.0.apk&usg=FXEEUhDlZVUeecFUriDO1tTnQyk.
  Na przykład stąd można zassać (via spidersweb.pl)

 • zeloran

  0

  Stara, dobra szkola ala gugiel, czyli skserowac produkt konurencji i wypuscic swoja beta wersje.
  Czy w tym produkcie jest cokolwiek innego niz w Zite i Flipboard z ipada?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX