Steruj całym domem przy użyciu iPoda

Savant Select zmieni twojego iPoda w domowe centrum dowodzenia.
Steruj domem przy użyciu iPoda Savant Select zmieni twojego iPoda w domowe centrum dowodzenia. Klimatyzacja, kino domowe, kamery ochrony, oświetlenie - to wszystko może być łatwo sterowane przez inteligentny kontroler Savant Select. Do wbudowanej w urządzenie stacji dokującej należy wsunąć swojego iPoda. Dzięki aplikacji TrueControl staje się on wirtualną klawiaturą, zintegrowaną z alfanumerycznymi przyciskami, które możemy programować. Jednocześnie w każdej chwili możemy skorzystać z dowolnej aplikacji na naszym iPodzie, nie tracimy więc nic z jego funkcjonalności.

Klimatyzacja, kino domowe, kamery ochrony, oświetlenie - to wszystko może być łatwo sterowane przez inteligentny kontroler Savant Select.

Do wbudowanej w urządzenie stacji dokującej należy wsunąć swojego iPoda. Dzięki aplikacji TrueControl staje się on wirtualną klawiaturą zintegrowaną z alfanumerycznymi przyciskami, które możemy programować. Jednocześnie w każdej chwili możemy skorzystać z dowolnej aplikacji na naszym iPodzie, nie tracimy więc nic z jego funkcjonalności.

[ za automatedhome.co.uk ]

Więcej o: