Wyciekły zdjęcia Lumii 900

Do sieci wyciekły zdjęcia najnowszego modelu Nokii - Lumii 900, której premiera odbędzie się dopiero w marcu tego roku. Wszystko przez kartkę świąteczną.

Sprawcą wycieku jest firma opracowująca kartki świąteczne dla amerykańskiego operatora AT&T, na których umieszczono zdjęcie najnowszego modelu Nokii. Wygląda niemal jak młodsza siostra - Lumia 800, ma jednak kamerę z przodu i wyraźny napis na ekranie - 4G. Do sprzedaży, prawdopodobnie pod nazwą Ace 900, trafi najpewniej w marcu tego roku.

Wiemy też, że najnowsza Lumia ma mieć większy od poprzedniczki ekran oraz nowy system - Tango. Smartfon Nokii oraz HTC Radiant i Samsung Mendel to pierwsze modele działające pod kontrolą Windows Phone wykorzystujące komunikację LTE.

Wszelkie spekulacje na temat smartfonu zostaną zapewne rozwiane już przyszłym tygodniu, podczas amerykańskich targów elektroniki użytkowej CES.

Lumia 800 została dość dobrze przyjęta w Europie, być może więc połączone siły Microsoftu i Nokii znalazły sposób na przełamanie hegemonii Androida i iOSa. Chcąc poznać odpowiedź należy poczekać na wyniki sprzedaży.

[ za pocketnow.com]

Więcej o: