Nokia kusi nie tylko nowymi telefonami. Oto nowa linia akcesoriów

Kolorowe. Aż za bardzo kolorowe?
Nowe akcesoria do Nokii Nokia kusi nie tylko nowymi telefonami. Oto nowa linia akcesoriów. Nokia opublikowała nowy klip reklamowy w serwisie YouTube. Pokazuje w nim najnowsze akcesoria do swoich telefonów. Akcesoria, co warto dodać, zdecydowanie nie każdego. Osoby otwarte na nowoczesne wzornictwo oraz nietypowy styl na pewno zawieszą na nich oko. Ci, którzy preferują klasyczny wygląda telefonów i akcesoriów, mogą być odrobinę rozczarowani propozycjami fińskiej korporacji. Wśród zaprezentowanych gadżetów znalazły się między innymi słuchawki współtworzone z firmą Monster Audio oraz słuchawki Bluetooth dopasowane kolorami do smartfonów Nokii. Oznacza to, że można je nabyć w kolorach takich jak czarny, różowy, zielony, turkusowy oraz biały. Pokazano także bezprzewodowy głośnik Nokia Play 360, wykorzystujący technologię NFC oraz podłączany do domowego zestawu audio odbiornik, który pozwala słuchać przesyłanej bezprzewodowo muzyki z telefonu. Więcej informacji o pokazywanych akcesoriach znaleźć można na oficjalnej stronie firmy Nokia.

Nokia opublikowała nowy klip reklamowy w serwisie YouTube. Pokazuje w nim najnowsze akcesoria do swoich telefonów. Akcesoria, co warto dodać, zdecydowanie nie każdego. Osoby otwarte na nowoczesne wzornictwo oraz nietypowy styl, na pewno zawieszą na nich oko. Ci, którzy preferują klasyczny wygląda telefonów i akcesoriów mogą być odrobinę rozczarowani propozycjami fińskiej korporacji.

Wśród zaprezentowanych gadżetów znalazły się między innymi słuchawki współtworzone z firmą Monster Audio oraz słuchawki Bluetooth dopasowane kolorami do smartfonów Nokii. Oznacza to, że można je nabyć w kolorach takich jak czarny, różowy, zielony, turkusowy oraz biały.

Pokazano także bezprzewodowy głośnik Nokia Play 360 wykorzystujące technologię NFC oraz podłączany do domowego zestawu audio odbiornik, który pozwala słuchać przesyłanej bezprzewodowo muzyki z telefonu.

Więcej informacji o pokazywanych akcesoriach znaleźć można na oficjalnej stronie firmy Nokia.

[za: Nokia]

Podobają ci się nowe akcesoria Nokii?
Więcej o: