CES 2012: Jesteśmy na targach. Czego chcecie się dowiedzieć?

W Las Vegas już jutro rozpoczynają się największe targi elektroniki użytkowej na świecie. Jesteśmy na nich, więc będziemy na bieżąco informować o najnowszych i najciekawszych gadżetach, jakie tylko wpadną nam w ręce.
Co zobaczymy na targach CES 2012? Nie powinno zabraknąć na nich nowości na rynku urządzeń mobilnych. W Las Vegas już jutro rozpoczynają się największe targi elektroniki użytkowej na świecie. Jesteśmy na nich, więc będziemy na bieżąco informować o najnowszych i najciekawszych gadżetach, jakie tylko wpadną nam w ręce. Targi CES 2012 potrwają od 10 do 13 stycznia; będziemy je na bieżąco relacjonować. W poprzednich latach zaprezentowano na nich między innymi magnetowid, telewizor plazmowy, telewizor 3D czy Commodore 64. Czy w tym roku znów zobaczymy jakiś przełomowy produkt, który zmieni sposób w jaki pracujemy lub odpoczywamy? Na razie trudno to oszacować. Spodziewamy się natomiast zobaczyć wiele nowych modeli ultrabooków, które chwilowo stały się nowymi tabletami. Tych ostatnich oczywiście też się spodziewamy - prawdopodobnie zaprezentowana zostanie seria nowych urządzeń z Androidem. Już wcześniej zapowiedziano także pokaz ogromnego (55") telewizora OLED, czy wagi dla niemowląt połączonej z internetem. Dziwaczne? Owszem, ale takie nowinki także są prezentowane na CES-ie. Targi oficjalnie rozpoczynają się w środę. Najbliższe dni spędzimy na ich zwiedzaniu i oglądaniu nowinek technologicznych.

Targi CES 2012 potrwają od 10 do 13 stycznia; będziemy je na bieżąco relacjonować. W poprzednich latach zaprezentowano na nich między innymi magnetowid, telewizor plazmowy, telewizor 3D czy Commodore 64. Czy w tym roku znów zobaczymy jakiś przełomowy produkt, który zmieni sposób w jaki pracujemy lub odpoczywamy? Na razie trudno to oszacować.

Spodziewamy się natomiast zobaczyć wiele nowych modeliultrabooków, które chwilowo stały się nowymi tabletami. Tych ostatnich oczywiście też się spodziewamy - prawdopodobnie zaprezentowana zostanie seria nowych urządzeń z Androidem. Już wcześniej zapowiedziano także pokaz ogromnego (55") telewizora OLED, czy wagi dla niemowląt połączonej z Internetem. Dziwaczne? Owszem, ale takie nowinki także są prezentowane na CES-ie.

Targi oficjalnie rozpoczynają się jutro. Najbliższe dni spędzimy na ich zwiedzaniu i oglądaniu nowinek technologicznych. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o konkretnym produkcie, albo chcielibyście żebyśmy zwrócili uwagę na konkretnego producenta - dajcie znać w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania w naszej relacji.

Witamy na CES 2012