CES 2012: Lenovo prezentuje notebooki dla małych firm

Na pokazie w Las Vegas firma Lenovo przedstawiła aż 13 nowych komputerów przenośnych. Od zaawansowanych modeli za 750 dolarów, po prostsze urządzenia za 500 dolarów. Nowe notebooki w sklepach zaczną się pojawiać od kwietnia.
Notebooki Lenovo dla małych firm Lenovo przedstawiła aż 13 nowych komputerów przenośnych. Flagowym modelem wśród nowości Lenovo jest model ThinkPad Edge S430. W informacjach prasowych brakuje na razie dokładnej specyfikacji technicznej. Firma pochwaliła się jednak, że "w eleganckim wnętrzu, wykończonym metalowymi detalami, kryje się jeden z najnowszych procesorów Intel Core i układ graficzny Intel lub karta NVIDIA Optimus do wyboru". Co oprócz tego? Nagrywarka DVD, dwa dyski twarde, w tym jeden o pojemności do 1 TB i technologię Dolby Home Theatre. Bardzo ciekawie prezentuje się umieszczenie w notebooku zarówno USB 3.0, jak i Thunderbolta. Notebook ma także funkcję Lenovo Solution Center opartą na technologii Intel Small Business Advantage. Jest to zestaw narzędzi zabezpieczających i usprawniających pracę, które umożliwiają oszczędność energii i wdrażanie aktualizacji. S430 w sprzedaży znajdzie się dopiero w czerwcu, a w USA ma kosztować 749 dolarów. Nowościami ze średniej półki są 14-calowy ThinkPad Edge E430 i 15-calowy E530 z procesorami Intela. Wersje z AMD Fusion APU będą nosić oznaczenia E435 i E535. W środku znajdzie się dysk twardy do 1 TB, USB 3.0 i kamera internetowa o wysokiej rozdzielczości. Mniejsze - z wyświetlaczem o przekątnej 11,6 cala i 13,3 cala - komputery będą nosić oznaczenia E130 i E330 (z procesorami Intela) lub E135 i E335 (z AMD Vision Accelerated). Wszystkie będą obsługiwały Lenovo Solution Center. Notebooki serii B maja kosztować 549 dolarów i pojawią się w sklepach w kwietniu. Komputerami do podstawowych zastosowań mają być notebooki serii B: B480, B580, B485 i B585, z procesorami Intela lub AMD, dyskiem twardym do 1 TB, USB 3.0, wyjściem HDMI i czytnikiem kart pamięci. Planowana cena to 499 dolarów. W sprzedaży od kwietnia.

Flagowym modelem jest model ThinkPad Edge S430. W informacjach prasowych brakuje na razie dokładnej specyfikacji technicznej. Firma pochwaliła się jednak, że "w eleganckim wnętrzu, wykończonym metalowymi detalami kryje się jeden z najnowszych procesorów Intel Core i układ graficzny Intel lub karta NVIDIA Optimus do wyboru".

Co oprócz tego? Nagrywarka DVD, dwa dyski twarde, w tym jeden o pojemności do 1 TB i technologię Dolby Home Theatre. Bardzo ciekawie prezentuje się umieszczenie w notebooku zarówno USB 3.0, jak i Thunderbolta. Notebook ma także funkcję Lenovo Solution Center opartą na technologii Intel Small Business Advantage. Jest to zestaw narzędzi zabezpieczających i usprawniających pracę, które umożliwiają oszczędność energii i wdrażanie aktualizacji.

S430 w sprzedaży znajdzie się dopiero w czerwcu, a w USA ma kosztować 749 dolarów.

Lenovo ThinkPad Edge E430

Nowościami ze średniej półki są 14-calowy ThinkPad Edge E430 (na zdjęciu powyżej) i 15-calowy E530 z procesorami Intela. Wersje z AMD Fusion APU będą nosić oznaczenia E435 i E535. W środku znajdzie się dysk twardy do 1 TB, USB 3.0 i kamera internetowa o wysokiej rozdzielczości. Mniejsze - z wyświetlaczem o przekątnej 11,6 cala i 13,3 cala - komputery będą nosić oznaczenia E130 i E330 (z procesorami Intela) lub E135 i E335 (z AMD Vision Accelerated). Wszystkie będą obsługiwały Lenovo Solution Center.

Notebooki serii B maja kosztować 549 dolarów i pojawią się w sklepach w kwietniu.

Komputerami do podstawowych zastosowań mają być notebooki serii B: B480, B580, B485 i B585, z procesorami Intela lub AMD, dyskiem twardym do 1 TB, USB 3.0, wyjściem HDMI i czytnikiem kart pamięci. Planowana cena to 499 dolarów. W sprzedaży od kwietnia.

Więcej o:
Komentarze (8)
CES 2012: Lenovo prezentuje notebooki dla małych firm
Zaloguj się
 • Gość: moarphzir

  0

  Wi749q <a href="http://ohxgbawwyovj.com/">ohxgbawwyovj</a>

 • Gość: zmqlifoepq

  0

  W00lv9 <a href="http://qdsugcbxsvqd.com/">qdsugcbxsvqd</a>

 • Gość: anhbqzq

  0

  gbOYvD <a href="http://ehfbahwvjbcs.com/">ehfbahwvjbcs</a>

 • Gość: ofukkectwc

  0

  BBxAjO <a href="http://pqiwonkfotpt.com/">pqiwonkfotpt</a>

 • Gość: acztcjpo

  0

  Peb6He , \[url=http://guiufxomehzn.com/]guiufxomehzn[/url], [link=http://fkhvljnorivo.com/]fkhvljnorivo[/link], http://oqrgfmifbowa.com/

 • Gość: Hien

  0

  Wow! Great to find a post knkocnig my socks off!

 • hexapuma

  0

  Niezłe zaskoczenie, dobre parametry jak i odpowiednie wsparcie firm. Miłe zaskoczenie warto pomyśleć przy wymianie sprzętu na coś nowszego w firmie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX