CES 2012: Tablety również dla dzieci - dzięki rzeczywistości rozszerzonej

Dzięki połączeniu procesora Snapdragon 4 i wirtualnej rzeczywistości tablety stają się świetną zabawką dla dzieci. Udowodnili to bohaterowie Ulicy Sezamkowej.
Tablety również dla dzieci Qualcom przekonuje, że tablety z jego procesorami są świetną zabawką. Dzięki połączeniu procesora Snapdragon 4 i wirtualnej rzeczywistości tablety stają się świetną zabawką dla dzieci. Udowodnili to bohaterowie Ulicy Sezamkowej. Qualcomm przekonuje, że tablety wyposażone w jego procesory są świetną zabawką dla dzieci. Z tego powodu podczas prezentacji możliwości takiego urządzenia na scenie pojawił się Grover, niebieski osobnik z Ulicy Sezamkowej. Prowadzący pokaz przy użyciu tabletu wyposażonego w procesor Snapdragon 4 i technologię rzeczywistości rozszerzonej autorstwa firmy Vuforia, sfotografował znajdujące się na stole figurki Berta i Erniego, które zostały rozpoznane przez system i przeniesione do wirtualnego pokoju zabaw. W podobny sposób między realnym a cyfrowym światem wędrować będą mogły inne zabawki, co z pewnością sprawi, że tablet stanie się obowiązkową pozycją na liście prezentów każdego dziecka. Filmik z konferencji Qualcomm znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Qualcomm przekonuje, że tablety wyposażone w jego procesory są świetną zabawką dla dzieci. Z tego powodu podczas prezentacji możliwości takiego urządzenia na scenie pojawił się Grover, niebieski osobnik z Ulicy Sezamkowej.

Prowadzący pokaz przy użyciu tabletu wyposażonego w procesor Snapdragon 4 i technologię rzeczywistości rozszerzonej autorstwa firmy Vuforia, sfotografował znajdujące się na stole figurki Berta i Erniego, które zostały rozpoznane przez system i przeniesione do wirtualnego pokoju zabaw.

W podobny sposób między realnym a cyfrowym światem wędrować będą mogły inne zabawki, co z pewnością sprawi, że tablet stanie się obowiązkową pozycją na liście prezentów każdego dziecka.

Filmik z konferencji Qualcomm znajdziecie na naszym kanale YouTube.