CES 2012: Windows 8 na laptopie Sony. Działa wyśmienicie

Wygląda i prezentuje się świetnie - nadchodząca wersja Windows 8 została zaprezentowana na laptopie Sony. Niestety, prezentujący go pracownik miał na twarzy wypisane "nie dotykać".
Windows 8 na laptopie Sony Na laptopie Sony Windows 8 wydaje się działać bardzo sprawnie. Nadchodząca wersja Windows 8 została zaprezentowana na laptopie Sony. Niestety, prezentujący go podczas targów CES 2012 na stoisku pracownik miał na twarzy wypisane "nie dotykać". Na początek ekran główny Windowsa 8 ze znanymi już ze smarfonów kafelkami. Przy użyciu myszki można je przemieszczać na ekranie tworząc swoją własną kompozycję skrótów do aplikacji i stron internetowych. Jednocześnie wydaje się, że system wygląda lepiej, kiedy porównać go z wersją deweloperską. Przejście między poszczególnymi oknami odbywa się bardzo płynnie, ale chcielibyśmy wypróbować system obciążony czymś więcej niż przeglądarką i zegarem systemowym.

Na początek ekran główny Windowsa 8 ze znanymi już ze smarfonów kafelkami. Przy użyciu myszki można je przemieszczać na ekranie tworząc swoją własną kompozycję skrótów do aplikacji i stron internetowych.

Jednocześnie wydaje się, że system wygląda lepiej kiedy porównać go z wersją deweloperską. Przejście między poszczególnymi oknami odbywa się bardzo płynnie, ale chcielibyśmy wypróbować system obciążony czymś więcej niż przeglądarką i zegarem systemowym.