Kim jesteś, polski graczu? [Infografika]

Najczęściej gramy w domu, na pececie.

Za gry staramy się nie płacić, uruchamiamy je kilka razy w miesiącu. O nowinkach z branży dowiadujemy się z internetu i generalnie uważamy, że elektroniczna rozrywka ma pozytywny wpływ na nasze życie.

Czy tak naprawdę wygląda przeciętny polski gracz? Aby stworzyć poniższą infografikę przepytano 1000 osób w wieku 15 i więcej lat. Co ciekawe, w pełnej wersji raportu GIT czytamy: "

Warto jednak pamiętać, że przedstawionych wyników nie można generalizować na ogół mieszkańców Polski, ani na wszystkich polskich użytkowników internetu.

To tylko infografika. Pełen raport NoNoobs możecie przeczytać poniżej:

Więcej o:
Komentarze (2)
Kim jesteś, polski graczu? [Infografika]
Zaloguj się
 • Gość: xxx

  Oceniono 2 razy 0

  "Skąd czerpiesz informacje o grach? Z telewizji"
  Co można się dowiedzieć w TV o grach wideo? Że odpowiedzialne są za agresję, przemoc, koklusz, kwaśne deszcze, wypadanie włosów łonowych i masakry w szkołach. Oraz że są skierowane do dzieci (nieważne że na niektórych są 18 w czerwonych kołeczkach a w USA średni wiek gracza to 35 lat) i nieudaczników (to że przeciętny gracz w USA to dobrze wykształcony, dobrze zarabiający i otwarty na nowości biały mężczyzna z klasy średniej to też nieważne). Więc drodzy gracze zamiast marnować czas na gry lepiej przeznaczcie go na tak ambitne i rozwojowe programy TV jak "tańce z debilami" czy "dlaczego ja a nie on". Bo z tego TV ma zysk a gry odbierają jej bardzo atrakcyjną (dla reklamodawców) grupę docelową.

 • Gość: wejham

  Oceniono 1 raz -1

  jp

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX