60 minut na sekundę. Ile w ciągu jednej sekundy dzieje się na YouTube?

Wszystkiego dowiesz się z oryginalnego, zabawnego materiału filmowego.
60 minut na sekundę Ile w ciągu jednej sekundy dzieje się na YouTube? Czy zainteresowanie serwisem YouTube może być jeszcze większe niż obecnie? Oczywiście. Jego przedstawiciele przytaczają liczby, z których wynika, że w 2007 roku, co sekundę wrzucano na łamy serwisu aż sześć godzin nagrań. W 2010 roku, co sekundę były to już 24 godziny materiałów wideo. Teraz pochwalono się kolejnym rekordem. Co sekundę, na YouTube pojawiają się pliki wideo o łącznej długości 60 godzin! W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy odnotowano tu wzrost aż o 30 proc. Aby uczcić sukces, YouTube przygotował zabawny i oryginalny materiał filmowy pokazujący, co dzieje się w trakcie sekund, minuty czy pięciu minut "czasu YouTube'owego". Warto poświęcić mu kilka chwil, by dowiedzieć się czegoś na temat Sahary, zdobywania Mount Everest czy spadania w dół dziury bez dna. Oglądając klip poprawiasz też inną statystykę. YouTube twierdzi, że każdego dnia, jego użytkownicy oglądają już ponad 4 miliardy plików wideo. Cóż wypada zrobić, ja nie kliknąć w klip i "stracić" minutę swojego życia. Pełną, ciekawszą wersję materiału filmowego znaleźć można natomiast na stronie internetowej onehourpersecond.com. Polecamy.

Czy zainteresowanie serwisem YouTube może być jeszcze większe niż obecnie? Oczywiście. Jego przedstawiciele przytaczają liczby, z których wynika, że w 2007 roku, co minutę wrzucano na łamy serwisu aż sześć godzin nagrań. W 2010 roku, co minutę były to już 24 godziny materiałów wideo. Teraz pochwalono się kolejnym rekordem. Co minutę, na YouTube pojawiają się pliki wideo o łącznej długości 60 godzin! W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy odnotowano tu wzrost aż o 30%.

Stareńki Nyan Cat

Aby uczcić sukces, YouTube przygotował zabawny i oryginalny materiał filmowy pokazujący, co dzieje się w trakcie sekund, minuty czy pięciu minut "czasu YouTube'owego". Warto poświęcić mu kilka chwil, by dowiedzieć się czegoś na temat Sahary, zdobywania Mount Everest czy spadania w dół dziury bez dna.

Oglądając klip poprawiasz też inną statystykę. YouTube twierdzi, że każdego dnia, jego użytkownicy oglądają już ponad 4 miliardy plików wideo. Cóż wypada zrobić, ja nie kliknąć w klip i "stracić" minutę swojego życia.

Pełną, ciekawszą wersję materiału filmowego znaleźć można natomiast na stronie internetowej onehourpersecond.com. Polecamy.

[za: YouTube Blog]