Użytkowanie Google+ z iPhone'a właśnie stało się wygodniejsze

Za sprawą nowej aktualizacji dla mobilnej aplikacji Google+ użytkownicy iOS mogą szybciej umieszczać zdjęcia i wideo na swoim profilu.
Google Plus z iOS łatwiej Użytkowanie Google Plus z iPhone'a właśnie stało się wygodniejsze Za sprawą nowej aktualizacji dla mobilnej aplikacji Google Plus użytkownicy iOS mogą szybciej umieszczać zdjęcia i wideo na swoim profilu. Za sprawą nowej aktualizacji dla mobilnej aplikacji Google Plus użytkownicy iOS mogą szybciej umieszczać zdjęcia i wideo na swoim profilu. Od teraz wszystkie fotografie i filmiki z przenośnej wersji Google Plus będą automatycznie przesyłane do prywatnego albumu na portalu. To znacznie ułatwia dzielenie się ciekawymi materiałami, a posiadacze urządzeń Apple'a powinni cieszyć się podwójnie, bo na Androidzie rzeczona funkcja dostępna jest już od kilku miesięcy. Poza tym update poprawia parę błędów, zwiększa wydajność programu, dodaje zakładkę "What's Hot", w której znajdują się skróty popularnych postów z Google Plus, a także wprowadza możliwość wysłania wiadomości do ekipy portalu poprzez potrząśnięcie iPhone'em.

Od teraz wszystkie fotografie i filmiki z przenośnej wersji Google+ będą automatycznie przesyłane do prywatnego albumu na portalu. To znacznie ułatwia dzielenie się ciekawymi materiałami, a posiadacze urządzeń Apple'a powinni cieszyć się podwójnie, bo na Androidzie rzeczona funkcja dostępna jest już od kilku miesięcy.

Poza tym update poprawia parę błędów, zwiększa wydajność programu, dodaje zakładkę "What's Hot", w której znajdują się skróty popularnych postów z Google+, a także wprowadza możliwość wysłania wiadomości do ekipy portalu poprzez potrząśnięcie iPhone'em. Zobaczcie, jakże wyjątkowa to funkcja:[Za: ReadWriteWeb]

Więcej o: