Anonymous zapowiadają kolejną akcję

Tym razem na celownik hakerów zostały wzięte koncerny medialne.

W ramach "Operation Black March", która ma trwać przez cały następny miesiąc, Anonimowi będą zachęcać konsumentów do bojkotu wielkich koncernów medialnych popierających cenzurę Internetu, takich jak Sony Pictures, Walt Disney Studios, Universal City Studios czy Warner Bros. Entertainment. Grupa nakłania do wstrzymania się z zakupami wszelkich wytworów rozrywki w marcu po to, aby istotnie zaniżyć koncernom kwartalne wyniki finansowe:

Nie kupuj pojedynczego nagrania. Nie ściągaj nawet jednej piosenki, legalnie czy nielegalnie. Nie idź do kina, aby obejrzeć film, nie pobieraj jego kopii. Nie kupuj DVD w sklepie. Nie kupuj żadnych gier wideo. Nie kupuj książki czy magazynu.

Poczekaj miesiąc, by kupić je w kwietniu: obejrzyj film później itd. Wstrzymanie się na zaledwie 4 tygodnie sprawi, że koncerny medialne i rozrywkowe będą miały wielką lukę w swoich zyskach za 1. kwartał. To cios dla ekonomii, który rządy na całym świecie zobaczą, gdy akcje i udziały będą spadać na łeb na szyję z racji ogromnych spadków w przychodach spółek.

W ramach równoległej akcji "30 Days of DDoS" ogólnoświatowemu bojkotowi towarzyszyć będą ataki typu DDoS na wybrane koncerny medialne, które mają zakłócić dystrybucję mediów w Internecie.

Cóż, wygląda na to, że o Anonimowych wkrótce znów zrobi się głośno.

[Za: Profil Anonymous na Google+, Operation AntiSec]

Więcej o:
Komentarze (23)
Anonymous zapowiadają kolejną akcję
Zaloguj się
 • pit.w

  Oceniono 30 razy 20

  Lubie to ! :)

 • kapitantromba

  Oceniono 18 razy 16

  Lubię to !!!

 • siekiera_motyka

  Oceniono 12 razy 8

  I ja tez to lubie :)

 • mirafas

  Oceniono 10 razy 6

  Lubię i popieram, może zaczną sprzedawać swoje towary na normalnych warunkach (przystępna cena, natychmiastowa premiera, sklepy on-line) :P

 • sonix24

  Oceniono 6 razy 2

  Kocham Anonimowych! Ten pomysł na prawdę mi się podoba!

 • szpon

  Oceniono 2 razy 2

  Polska strona akcji na pejsbuku: "Czarny Marzec"

 • galaktycznypulpet

  Oceniono 6 razy 2

  Zakładając że to by się udało (oczywiście się nie uda), to wszystko zostało by zrzucone na piractwo, co w konsekwencji oznaczało by wzmożone działania prawników-lobbystów i skończyłoby się bardzo smutno.

 • zebedo

  Oceniono 1 raz 1

  Kupuję bez pośredników.

 • Gość: anon

  Oceniono 1 raz 1

  polska strona na fejsbuku: fb.com/CzarnyMarzec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX