Ekran iPada 3 jak z piasku lub drewna?

Naprawdę będziemy go chcieli dotknąć.
Ekran iPada 3 jak z piasku lub drewna? Naprawdę będziemy chcieli go dotknąć... Pamiętasz jeszcze zaproszenie od firmy Apple, które otrzymali przedstawiciele amerykańskich serwisów technologicznych? Korporacja pisała w nim, że ma coś, co trzeba zobaczyć i dotknąć. I właśnie dotykania dotyczy najnowsza (i prawdopodobnie ostatnia już) plotka dotycząca iPada3. Serwis Pocket Lint donosi, że firma Senseg opracowała specjalną technologię, która może zmieniać fakturę ekranu urządzenia. Oznacza to, że dotykając go, pod palcami czulibyśmy różne rodzaje materiałów. Mogą one być porowate (jeśli ekran pokazuje piasek) lub gładkie i miękkie (jeśli ekran pokazuje chociażby jedwab). Ile prawdy jest w tej informacji. Tego dowiemy się już niebawem.
Nowy iPad - relacja na żywo

Pamiętasz jeszcze zaproszenie od firmy Apple, które otrzymali przedstawiciele amerykańskich serwisów technologicznych? Korporacja pisała w nim, że ma coś, co trzeba zobaczyć i dotknąć. I właśnie dotykania dotyczy najnowsza (i prawdopodobnie ostatnia już) plotka, która pojawiła się w Sieci.

Serwis Pocket Lint donosi, że firma Senseg opracowała dla iPada 3 specjalną technologię, która może zmieniać fakturę ekranu urządzenia. Oznacza to, że dotykając go, pod palcami czulibyśmy różne rodzaje materiałów. Mogą one być porowate (jeśli ekran pokazuje piasek) lub gładkie i miękkie (jeśli ekran pokazuje chociażby jedwab).

Ile prawdy jest w tej informacji. Tego dowiemy się już za kilka godzin. O 19 naszego czasu rusza konferencja Apple, na której prawdopodobnie zostanie pokazany iPad 3. Technologie będą na bieżąco opisywały to, co dziś będzie się działo w San Francisco.

[za: Business Insider]

 

Przeczytaj także:

Zaproszenie na konferencję Apple
Zbliża się konferencja Apple. Czego się spodziewać?
iPad iPad - krótka historia ważnego tabletu