Ile czasu tracimy na Facebooku? 10,5 miliarda minut!

Jeśli zliczyć czas, jaki użytkownicy komputerów poświęcają na korzystanie z największego portalu społecznościowego uzbiera się z tego całkiem długie posiedzenie. 10,5 miliarda minut, aż o 57% więcej niż rok temu.

Społeczność Facebooka liczy sobie 845 milionów użytkowników, przeciętnie każdy z nich spędza na portalu 12 minut i 26 sekund, o 14 procent więcej niż rok temu.

Łączny czas spędzany przez posiadaczy kont na portalu wynosi 10,5 miliarda minut, o 57% więcej niż w roku 2011.

W statystykach nie uwzględniono urządzeń mobilnych - jedynie 58 mln (13,4%) internautów łączy się z Facebookiem wyłącznie z telefonu bądź tabletu, choć osób zaglądających na portal z urządzeń przenośnych jest całkiem sporo - 432 miliony miesięcznie.

Na Facebooka zaglądamy coraz częściej, wciąż głównie z komputerów stacjonarnych. Jak te statystyki będą wyglądać w ciągu 2-3 lat? Przesiądziemy się na smartfony?

[ za insidefacebook.com ]

Więcej o:
Komentarze (2)
Ile czasu tracimy na Facebooku? 10,5 miliarda minut!
Zaloguj się
  • wolnawola41

    0

    To prawda! Ale nie da się ukryć, że na Forum: TELIX.PL, jest również zamieszczona PRAWDA! Informacja dla tych, którzy brali udział w loterii "Pusty SMS" (!). Wpisz w wyszukiwarce hasło: loteria pusty-sms i wejd? na pozycję: "Loteria Pusty SMS reklamowym blefem"... I czytaj! Powodzenia! Podaj dalej! Pozdrowienia dla wszystkich oszukanych!

  • antekguma1

    Oceniono 4 razy 0

    A ja na frajerbooku nie spędzam ani sekundy i jestem z tego dumny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX