Motorola Webtop - Android 4.0 zamiast pełnej wersji systemu

W zeszłym roku Motorola zaproponowała coś z pogranicza telefonu i netbooka - Webtop, który umożliwia podpięcie smartfona w celu korzystania z jego funkcji na znacznie większym ekranie. Właśnie poznaliśmy nową wersję urządzenia, które oferuje nam funkcjonalność Androida 4.0.
Motorola Webtop tylko z Androidem 4.0 Wbrew oczekiwaniom, nowa wersja Webtopa nie oferuje funkcjonalności "normalnego" OS-a W zeszłym roku Motorola zaproponowała coś z pogranicza telefonu i netbooka - Webtop, który umożliwia podpięcie smartfona w celu korzystania z jego funkcji na znacznie większym ekranie. Właśnie poznaliśmy nową wersję urządzenia, które oferuje nam funkcjonalność Androida 4.0. A spodziewaliśmy się po zapewnieniach szefa Motorli Sanjay Jha, że zapowiadany przez niego "znacznie bardziej zintegrowany Webtop" będzie oferował funkcjonalność normalnego systemu operacyjnego jak Ubuntu. Zamiast tego - jeśli wierzyć nagraniu, które zostało umieszczone na YouTube - nowa wersja Webtopa oferuje Androida 4.0 - bez Firefoxa, bez desktopowego systemu. Nie można powiedzieć, że jakoś szczególnie nas to rozczarowuje, marzyliśmy po prosto o nieco większej funkcjonalności. Webtop staje się więc bardziej tabletem niż netbookiem. Ale i tak chcielibyśmy go mieć.

A spodziewaliśmy się po zapewnieniach szefa Motorli Sanjay Jha, że zapowiadany przez niego "znacznie bardziej zintegrowany Webtop" będzie oferował funkcjonalność normalnego systemu operacyjnego jak Ubuntu.

WebTop

Zamiast tego - jeśli wierzyć nagraniu, które zostało umieszczone na YouTube - nowa wersja Webtopa oferuje Androida 4.0 - bez Firefoxa, bez desktopowego systemu. Nie można powiedzieć, że jakoś szczególnie nas to rozczarowuje, marzyliśmy po prosto o nieco większej funkcjonalności.

Webtop staje się więc bardziej tabletem niż netbookiem. Ale i tak chcielibyśmy go mieć.

[ za theverge.com ]

Więcej o:
Komentarze (1)
Motorola Webtop - Android 4.0 zamiast pełnej wersji systemu
Zaloguj się
  • chinczyk637

    Oceniono 3 razy -3

    w zyciu nie chcialbym miec androida na laptopie czy netbooku. przeciez na tym prawie nic nie da sie robic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX