Supertablet Google zadebiutuje dopiero w lipcu?

Premiera urządzenia przełożona w ostatniej chwili.
Supertablet Google dopiero w lipcu? Premiera urządzenia przełożona w ostatniej chwili Już za chwileczkę, już za momencik, prawdopodobnie będziemy mogli nabyć tablet Google. O ile oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem. Póki co, premiera urządzenia została w ostatniej chwili przesunięta (z maja na lipiec), by wprowadzić do niego ostatnie, niewielkie modyfikacje. Tak przynajmniej twierdzą osoby związane z projektem na łamach serwisu The Verge. Modyfikacje mają sprawić, że cenę tabletu uda się obniżyć - będzie kosztował mniej niż 249 dolarów. Sam tablet powstaje we współpracy z firmą Asustek Computer i ma posiadać 7-calowy wyświetlacz oraz czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3. Na pewno pracował będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich i działał w sieciach WiFi. Bezpośrednim konkurentem tabletu Google ma być Kindle Fire.

Już za chwileczkę, już za momencik, prawdopodobnie będziemy mogli nabyć tablet Google. O ile oczywiście, wszystko pójdzie zgodnie z planem. Póki co, premiera urządzenia została w ostatniej chwili przesunięta (z maja na lipiec), by wprowadzić do niego ostatnie, niewielkie modyfikacje. Tak przynajmniej twierdzą osoby związane z projektem na łamach serwisu The Verge.

Modyfikacje mają sprawić, że cenę tabletu uda się obniżyć - będzie kosztował mniej niż 249 dolarów. Sam tablet powstaje we współpracy z firmą Asustek Computer i ma posiadać 7-calowy wyświetlacz oraz czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3. Na pewno pracował będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich i działał w sieciach WiFi.

Bezpośrednim konkurentem tabletu Google ma być Kindle Fire.

[za: The Verge]

 

Zdjęcie Amazon Kindle Fire 8GB Zdjęcie Asus Google Nexus 7 16GB
Amazon Kindle Fire 8GB Asus Google Nexus 7 16GB
Sprawdź ceny > Porównaj ceny >
Parametry techniczne
Częstotliwość procesora 1,2 GHz 1,2 GHz
Pamięć RAM 512 MB 1 GB
Pamięć wewnętrzna 8 GB 16 GB
Komunikacja Wi-Fi Wi-Fi
Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 1280 x 800
Przekątna ekranu 7 cali 7 cali
System operacyjny Android Android 4.1 Jelly Bean
Bluetooth Tak 3.0
Moduł GPS Nie Tak
Parametry fizyczne
Waga 0,40 kg 0,34 kg
Wymiary 263 x 190 x 9,9 mm 198,5 x 120 x 10,45 mm
dane dostarcza:

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Supertablet Google zadebiutuje dopiero w lipcu?
Zaloguj się
  • Gość: MaximalCrazy

    Oceniono 3 razy 3

    Może najpierw google porządnie zrobi system, a potem zajmie się robieniem pod niego tableta...

  • corepl

    Oceniono 2 razy -2

    super:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX