Budzik na Androida, dzięki któremu rzeczywiście wstaniesz

Macie problem z porannym wstawaniem, a gdy dzwoni budzik, wyciągacie rękę i wyłączacie go nawet nie podnosząc się z łóżka? Goob Alarm nie dopuści do podobnej sytuacji.
Budzik na Androida Dzięki sprytnej aplikacji problem z porannym wstawaniem możesz mieć z głowy. Gdy dzwoni budzik, wyciągacie rękę i wyłączacie go nawet nie podnosząc się z łóżka? Goob Alarm nie dopuści do podobnej sytuacji. Program sprytnie korzysta z połączenia WiFi. Jeśli Twój smartfon jest połączony z routerem, program wyświetli na liście alarmów "siłę" połączenia - od 0 do 100. By ustawić alarm, należy podejść do routera, sprawdzając wskazywany poziom połączenia, a następnie wpisać wybraną wartość (zależną od odległości do routera), na której bazować będzie alarm. Gdy nadejdzie godzina ustawiona w budziku i Twoje urządzenie mobilne zacznie brzęczeć, będziesz musiał wstać z łóżka, wziąć do ręki smartfona i podejść na odpowiednią odległość do routera - dopiero wówczas pojawi się opcja wyłączenia alarmu. Po takiej wyprawie ochota na powrót do łóżka powinna Ci odejść. Aplikację Goob Alarm można pobrać za darmo z Google Play.

Program sprytnie korzysta z połączenia WiFi. Jeśli Twój smartfon jest połączony z routerem, program wyświetli na liście alarmów "siłę" połączenia - od 0 do 100. By ustawić alarm, należy podejść do routera, sprawdzając wskazywany poziom połączenia, a następnie wpisać wybraną wartość (zależną od odległości do routera), na której bazować będzie alarm. Gdy nadejdzie godzina ustawiona w budziku i Twoje urządzenie mobilne zacznie brzęczeć, będziesz musiał wstać z łóżka, wziąć do ręki smartfona i podejść na odpowiednią odległość do routera - dopiero wówczas pojawi się opcja wyłączenia alarmu. Po takiej wyprawie ochota na powrót do łóżka powinna Ci odejść.

Tę jakże użyteczną aplikację można pobrać za darmo z Google Play.

PS Jeśli router znajduje się obok Waszego łóżka, możecie odwrócić zasadę działania programu i ustawić alarm tak, aby mógł być wyłączony po odejściu od odbiornika na wybraną odległość.

 

Zdjęcie HTC Desire X czarny Zdjęcie Samsung Galaxy S Advance GT-i9070 czarny Zdjęcie Sony Xperia miro biały
HTC Desire X czarny Samsung Galaxy S Advance GT... Sony Xperia miro biały
Porównaj ceny > Porównaj ceny > Porównaj ceny >
Podstawowe informacje
Przekątna ekranu 4 cale 4 cale 3,5 cala
System operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich Android 2.3 Gingerbread Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Parametry techniczne
Pamięć wbudowana 4 GB 8 GB 4 GB
Procesor Qualcomm QSD8255 ST-Ericsson NovaThor U8500 (ARM Cortex-A9) Qualcomm MSM7225A (ARM Cortex-A5)
Częstotliwość procesora 1 GHz 1 GHz 800 MHz
Rozdzielczość ekranu 480 x 800 480 x 800 320 x 480
Rodzaj akumulatora Li-Ion Li-Ion Li-Ion
Pojemność akumulatora 1650 mAh 1500 mAh 1500 mAh
Czytnik kart pamięci Tak Tak Tak
Funkcje
Aparat cyfrowy 5 Mpx 5 Mpx 5 Mpx
Dodatkowa kamera Nie 1,3 Mpx 0,3 Mpx
Komunikacja
WiFi Tak Tak Tak
GPS Tak, A-GPS Tak, A-GPS Tak, A-GPS
Parametry fizyczne
Wymiary 118,5 x 62,3 x 9,3 mm 123,2 x 63 x 9,69 mm 113 x 59,40 x 9,90 mm
Waga 119,5 g 120 g 110 g
dane dostarcza: