To pierwszy zegarek na miarę XXI wieku. E-papierowy

Telefony komórkowe i smartfony są już tak popularne, że tradycyjne zegarki to urządzenia najzwyczajniej w świecie przestarzałe. Ozdobne, ale niespecjalnie użyteczne. Czy znów wrócą do łask?
E-papierowy zegarek Czy dzięki Pebble, kompatybilnemu ze smartfonami, zegarki wrócą do łask? Telefony komórkowe i smartfony są już tak popularne, że tradycyjne zegarki to urządzenia najzwyczajniej w świecie przestarzałe. Ozdobne, ale niespecjalnie użyteczne. Czy znów wrócą do łask? Być może stanie się tak wtedy, gdy na rynku pojawi się Pebble. Kickstarter to serwis szczególnie popularny ostatnio w świecie gier wideo. Rozmaici twórcy przedstawiają tam swoje projekty i zbierają na nie pieniądze wśród zainteresowanych internautów, oferując w zamian rozmaite prezenty. Twórcy zegarka Pebble właśnie tam postanowili zebrać 100 tysięcy dolarów na uruchomienie produkcji swojego sprzętu. W niedługim czasie zebrali aż 800 tysięcy, a do końca akcji zostało jeszcze 36 dni. Już odnieśli sukces. Czym tak zachwycili internautów? Pebble to zegarek, który bezproblemowo przy pomocy Bluetooth łączy się ze smartfonem opartym o system iOS bądź Android. Dzięki rozmaitym aplikacjom może oczywiście wskazywać czas, ale może także służyć do kontrolowania telefonu (np. muzyki na nim) czy być licznikiem w czasie jazdy na rowerze. Zastosowań jest więcej. Wrażenie robi także bardzo ładne wzornictwo i e-papierowy wyświetlacz Pebble. Twórcy odnieśli już sukces w sieci, a czy ten sprzęt faktycznie będzie się sprzedawał, dowiemy się po jego premierze.

Być może stanie się tak wtedy, gdy na rynku pojawi się Pebble.

Kickstarter to serwis szczególnie popularny ostatnio w świecie gier wideo. Rozmaici twórcy przedstawiają tam swoje projekty i zbierają na nie pieniądze wśród zainteresowanych internautów, oferując w zamian rozmaite prezenty. Twórcy zegarka Pebble właśnie tam postanowili zebrać 100 tysięcy dolarów na uruchomienie produkcji swojego sprzętu. W niedługim czasie zebrali aż 800 tysięcy, a do końca akcji zostało jeszcze 36 dni. Już odnieśli sukces.

Czym tak zachwycili internautów? Pebble to zegarek, który bezproblemowo przy pomocy Bluetooth łączy się ze smartfonem opartym o system iOS bądź Android. Dzięki rozmaitym aplikacjom może oczywiście wskazywać czas, ale może także służyć do kontrolowania telefonu (np. muzyki na nim) czy być licznikiem w czasie jazdy na rowerze. Zastosowań jest więcej, wszystkie zobaczycie na filmiku prezentującym ten produkt:

Wrażenie robi także bardzo ładny design i e-papierowy wyświetlacz Pebble. Twórcy odnieśli już sukces w sieci, a czy ten sprzęt faktycznie będzie się sprzedawał, dowiemy się po jego premierze. Jak Wam się podoba?