Strona TP znika z Sieci, klienci Orange mają niewielkie kłopoty

Od kilku godzin nie sposób zalogować się do portalu orange.pl, trzeba też czekać na aktywację i zmianę usług. Wszystko w związku z rozbudową systemów informatycznych.

Łączenie marek i systemów teleinformatycznych Orange i Telekomunikacji Polskiej właśnie się rozpoczęło i przynosi skutki. Po pierwsze z sieci znika strona tp.pl - zostajemy przekierowani na adres orange.pl

Poza tym klienci sieci Orange nie mogą zalogować się do portalu orange.pl. Z problemami działają też aktywacje i zmiany usług zlecanych przez SMS. Jeśli chcemy zmienić plan taryfowy lub włączyć jakąś usługę czas oczekiwania może znacznie się wydłużyć. Ponawianie prób aktywacji nie ma jednak sensu - system nie będzie w stanie przetwarzać zapytań z normalną prędkością.

Orange

Jak poinformowano nas na infolinii prace nad integracją systemów informatycznych powinny zakończyć się w ciągu 24 godzin, być może już dzisiaj wieczorem.

Klienci TP w ogóle nie mogą zalogować się na swoje konta. Na stronie tp.pl widoczna była następująca informacja:

W związku z rozbudową systemów informatycznych, konto w TP będzie dostępne od dnia 16.04.2012 od godz. 06:00. Zapraszamy.

Niestety czas pracy nad zmianami wydłuża się.

Nie żal wam trochę poczciwej starej TP?