Smartfon z analogowym zegarkiem? Prezentuje się wyśmienicie

Japończycy z firmy KDDI znów zaszaleli z konceptem telefonu. Tym razem w obudowie smartfona umieścili analogowy zegar. Jak wyszło połączenie wody z ogniem?
Smartfon z analogowym zegarkiem? Połączenie klasyki z nowoczesną technologią Japończycy z firmy KDDI znów zaszaleli z konceptem telefonu. Tym razem w obudowie smartfona umieścili analogowy zegar, idealnie łącząc klasykę z nowoczesnością. Japończycy z firmy KDDI znów zaszaleli z konceptem telefonu. Tym razem w obudowie smartfona umieścili analogowy zegar. Jak wyszło połączenie wody z ogniem? Według naszej opinii: świetnie. Koncept smartfonu z analogowym prostym zegarem w narożniku obudowy wygląda całkiem fajnie, a do tego jest funkcjonalny. Czy wszystko musi być cyfrowe? Połączenie cyfrowego ognia z analogową wodą jest zdecydowanie warte uwagi. Po drugiej stronie obudowy urządzenia znajduje się otwór służący do przyczepiania telefonu do paska lub ubrania. "Oldschoolowe" fizyczne przyciski u dołu i z boku oraz pokrętło po drugiej stronie też mają swój urok. Przybrany w Androida koncept Jaime'go Hayona zaliczamy do udanych.

Według naszej opinii: świetnie. Koncept smartfonu z analogowym prostym zegarem w narożniku obudowy wygląda całkiem fajnie a do tego jest funkcjonalny. Czy wszystko musi być cyfrowe? Połączenie cyfrowego ognia z analogową wodą jest zdecydowanie warte uwagi.

Po drugiej stronie obudowy urządzenia znajduje się otwór, można powiedzieć też analogowy, bo służący do przyczepiania telefonu do paska lub ubrania.

"Oldschoolowe" fizyczne przyciski u dołu i z boku oraz pokrętło po drugiej stonie, też mają swój urok. Przybrany w Androida koncept Jaime'go Hayona zaliczamy do udanych.

 

Koncept telefonu z analogowym zegarem

 

[ za theverge.com ]

Więcej o: