Chmura Samsunga zostanie zaprezentowana już w maju?

Podobno ma być bardziej rozbudowaną usługą od iCloud.

Najważniejszy koreański dziennik biznesowy Maeil Business donosi, że trzeciego maja tego roku, Samsung pokaże światu swoją nową usługę - chmurę S-Cloud. Dziennik powołuje się przy tym na oficjalne dokumenty, które miały wyciec od producenta.

Wielu szczegółów na temat S-Cloud niestety nie poznaliśmy. Maeil Business donosi jedynie, że podstawowa wersja usługi powinna oferować ponad 5 GB przestrzeni. Sama usługa ma też oferować płatny i bezpłatny dostęp do popularnych seriali, muzyki i filmów pełnometrażowych. Z S-Cloud podobno będzie można korzystać na dużej części urządzeń Samsunga, czyli laptopach, tabletach i smartfonach. Chmura podobno nie będzie posiadała żadnych ograniczeń dotyczących plików, które możemy w niej przechowywać, a partnerem technologicznym Samsunga w całym przedsięwzięciu ma być Microsoft.

Jeśli data ta potwierdzi się, to albo usługa zostanie pokazana w trakcie konferencji, na której prawdopodobnie zobaczymy także Samsunga Galaxy S III, albo wydarzenie będzie poświęcone nie urządzeniu, a nowej usłudze. Do trzeciego maja nie zostało dużo czasu. Pozostaje nam więc już tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

[za: The Verge]

Więcej o:
Komentarze (10)
Chmura Samsunga zostanie zaprezentowana już w maju?
Zaloguj się
 • rojberek

  Oceniono 1 raz 1

  No to czekam na Samsung Galaxy S IV z Windows Phone 8 - może być ciekawie.

 • Gość: asefrt

  Oceniono 21 razy -5

  hahaqh no faktycznie, lata po wprowadzeniu iCloud szajsung zrobi to samo. Ale ich zawstydzi fiu fiu. Chyba chcieliscie napisac narobi sobie wstydu

 • wisnie1

  Oceniono 36 razy -6

  Kolejny oryginalny pomysł Samsunga - oni albo coś muszą zerżnąć od Apple albo tworzą nikomu niepotrzebne babole w stylu SmartTV. Inna sprawa, że zrobić coś lepszego niż iCloud nie jest ciężko, bo jeśli nie ma się wszystkiego od jabłkowych to nie ma jak z tego korzystać. Mam Macbooka i nigdy z tego nie skorzystałem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX