Spontaniczny tłum gromadzi się przed sklepem Apple'a

Przed sklepem Apple w sercu Australii zatrzymuje się czarny autobus z białym napisem "Wake Up". Wysiada z niego tłum ubranych na czarno ludzi trzymających tabliczki opatrzone takim samym napisem i skandują "Wake up, wake up!". Ale o co chodzi?
Tłum przed sklepem Apple'a Powód jest zaskakujący... Przed sklepem Apple'a w sercu Australii zatrzymuje się czarny autobus z białym napisem "Wake Up". Wysiada z niego tłum ubranych na czarno ludzi trzymających tabliczki opatrzone takim samym napisem i skandują "Wake up, wake up!". Ale o co chodzi? To charakterystyczne wydarzenie w rzeczywistości jest nietypową reklamą nowego telefonu Samsunga - Galaxy SIII. Formułę kampanii "Wake Up Australia" stworzyła ekscentryczna australijska agencja reklamowa Tongue. Trzeba przyznać, że efekt zaszokowania został osiągnięty. Nie wiem tylko czy przechodnie zrozumieli co było rzeczywistym celem reklamy. Można by bowiem pomyśleć, że to Apple wzywane jest do przebudzenia (wake up), z pewnych tajemniczych powodów i zupełnie nie połączyć tego ani z Samsungiem, ani nowym telefonem Galaxy SIII. Tłum przejechał później przez całe miasto. Na miejscu był australijski bloger Blunty 3000. Oto co nagrał:

To charakterystyczne wydarzenie w rzeczywistości jest nietypową reklamą nowego telefonu Samsunga - Galaxy SIII. Formułę kampanii "Wake Up Australia" stworzyła ekscentryczna australijska agencja reklamowa Tongue.

Trzeba przyznać, że efekt zaszokowania został osiągnięty. Nie wiem tylko czy przechodnie zrozumieli co było rzeczywistym celem reklamy. Można by bowiem pomyśleć, że to Apple wzywane jest do przebudzenia (wake up), z pewnych tajemniczych powodów i zupełnie nie połączyć tego ani z Samsungiem ani nowym telefonem Galaxy SIII. Tłum przejechał później przez całe miasto.

Na miejscu był australijski bloger Blunty 3000. Oto co nagrał:

Więcej o:
Komentarze (5)
Spontaniczny tłum gromadzi się przed sklepem Apple'a
Zaloguj się
 • Gość: IDKrzych

  Oceniono 12 razy 8

  "Spontaniczny tłum gromadzi się ...", a w następnym zdaniu "... zatrzymuje się czarny autobus z białym napisem "Wake Up". Wysiada z niego tłum ..." -> no faktycznie całkiem spontaniczny !!! ;)

  I została tylko tęsknota za czasami gdy wyrazy miały znaczenie. :(

 • igraszkabis

  Oceniono 2 razy 2

  To NIE była akcja Samsunga

  "Samsung on Friday gave a statement denying that it was responsible for the Wake Up campaign 'protesting' at Apple's retail store in Sydney, Australia."

  www.electronista.com/articles/12/04/27/identity.of.wake.up.campaign.now.a.mystery/

 • Gość: cvb

  Oceniono 1 raz 1

  cvb

 • master4k

  Oceniono 9 razy 1

  "Przed sklepem Apple w sercu Australii...". A od kiedy to Sydney leży w sercu Australii? Zamieniło się miejscami z Uluru?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX