Woźniak: Windows Phone jest ładniejszy, niż iPhone i Android

Steve Wozniak, znany także jako "Woz", jeden z trzech założycieli Apple stwierdził, że system Windows Phone bardzo mu się podoba. Nawet bardziej niż iOS i Android.

Wozniak stwierdził, że woli wygląd i wrażenie jakie sprawiają aplikacje zaprojektowane pod Windows Phone. Ponadto, system Microsoftu bardziej mu się także podoba niż Android.

Przemyślenia Woza nie pojawiły się całkiem znikąd. Legendarny już współzałożyciel Apple nabył niedawno Nokię Lumię 900. Niedługo potem, w wywiadzie dla The Report wydał swoją, mogłoby się zdawać - szokującą opinię. Wozniak stwierdził dokładnie, że aplikacje wyglądają piękniej niż te z Androida i iOS, oraz, że używając WP ma raczej wrażenie jakby towarzyszył mu przyjaciel niż narzędzie.

Telefon przyjacielem? Wozniak poszedł nieco dalej. Oświadczył, że ma wrażenie, że gdzieś wśród projektantów Microsoftu mógł reinkarnować Steve Jobs... Jeśli wydaje się wam, że właśnie zgubiliście wątek, śpieszymy z wyjaśnieniem. Wozniak objasnił, że zwyczajnie użytkowanie telefonu z WP 7,5 przywodzi mu na myśl wiele dobrych rozwiązań opracowywanych w Apple.

Woz nie zamierza mimo to rezygnować ze swojego iPhone 4S.

Więcej o:
Komentarze (20)
Woźniak: Windows Phone jest ładniejszy, niż iPhone i Android
Zaloguj się
 • szatan2012

  Oceniono 49 razy 27

  Co racja to racja :-) WP 7.5 jest prosty, wysublimowany, praktyczny i piękny. Microsoft w końcu opracował system dla człowieka, Windows 8 jest równie dobry , no może będzie równie dobry :-)

 • n3mc1a

  Oceniono 6 razy 4

  "Woźniak: Windows Phone jest ładniejszy, niż iPhone i Android" - system Apple na urządzenia mobilne nazywa się iOS... Człowiek czyta te smutne nagłówki i nagle wpada w oko taki rodzynek, trudno się nie uśmiechnąć, dzięki ^^
  Kolejny świetny tekst z cyklu technologie.plotek.pl

 • sheppard25

  Oceniono 14 razy 2

  Czyli owieczka uciekła z rezerwatu? Czyżby jakiś piesek pasterski Apple przegapił zwierzątko? Zobaczyło Androida i doznało oświecenia? Widzicie co się dzieje gdy jest się ślepo przywiązanym do jednej marki? Można jeździć całe życie polonezem z "miłości do marki" ale Apple doszło w swojej marketingowej manipulacji tak daleko że sprawiło że owieczki z jej rezerwatu myślą że ów polonez to ten jedyny imejzing samochód. Wolność dla owiec!

 • trener44

  Oceniono 21 razy 1

  No i świat Wyborczej się zawalił - trzeba będzie kupić Windowsa i zacząć pluć na IPhone?!

  TReneR

 • dortech

  Oceniono 2 razy 0

  nuda..... idę po piwo, ktoś też ma ochotę ?

 • sc0rp

  Oceniono 18 razy 0

  "Woz nie zamierza mimo to rezygnować ze swojego iPhone 4S."

  I tyle w tym temacie

 • stach22

  Oceniono 7 razy -3

  Nokia?.... to koniec...

 • sselrats

  Oceniono 37 razy -25

  Gowno prawda. Ksztaltowo jest tylko mniej praktyczna derywatywa iPhona. Zaokraglenia krawedzi tylko w jednym keirunku ale w zlym, pozostawiajace ostre naroza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX