Edytowanie Dokumentów Google właśnie stało się łatwiejsze

Nowe, bardzo przydatne opcje.
Prostsze edytowanie w Google Edytowanie dokumentów Google właśnie stało się łatwiejsze. Korzystasz z Google Docs? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię informacja o zmianach, jakie amerykańska korporacja wprowadziła do swojej usługi. Nowości szczególnie przydadzą się tym, którzy tworzą tekst poświęcony konkretnemu zagadnieniu, osobie czy wydarzeniu. Teraz nie musimy już przełączać okien, zakładek, by wyszukać potrzebne nam treści. W samym Google Docs pojawiła się opcja nazwana Research Tool. Narzędzie pomoże nam znaleźć potrzebne treści. Research Tool umieszczono w belce po prawej stronie ekranu. Pozwala ono wyszukać konkretne zagadnienie, a przy okazji zawęzić poszukiwania do grafik lub cytatów. Znalezione treści - linki - możemy podejrzeć, wstawić jako odsyłacz do tekstu, zacytować je lub po prostu przenieść się na wybraną stronę. Całość działa szybko, a co najważniejsze, jest wygodna w użyciu.

Korzystasz z Google Docs? Jeśli tak, to na pewno ucieszy cię informacja o zmianach, jakie amerykańska korporacja wprowadziła do swojej usługi. Nowości szczególnie przydadzą się tym, którzy tworzą tekst poświęcony konkretnemu zagadnieniu, osobie czy wydarzeniu.

Teraz nie musimy już przełączać okien, zakładek, by wyszukać potrzebne nam treści. W samym Google Docs pojawiła się opcja nazwana Research Tool. Narzędzie pomoże nam znaleźć potrzebne treści. Research Tool umieszczono w belce po prawej stronie ekranu. Pozwala ono wyszukać konkretne zagadnienie, a przy okazji zawęzić poszukiwania do grafik lub cytatów.

W Google Docs pojawiła się opcja nazwana Research Tool

Znalezione treści - linki - możemy podejrzeć, wstawić jako odsyłacz do tekstu, zacytować je lub po prostu przenieść się na wybraną stronę. Całość działa szybko, a co najważniejsze, jest wygodna w użyciu i naprawdę przydatna. Oby więcej takich zmian.

W Google Docs pojawiła się opcja nazwana Research Tool

[za: Google Tutor]