MySpace startuje od nowa pod koniec roku

Jeszcze powalczy z Facebookiem?
MySpace chce wrócić do gry MySpace startuje od nowa pod koniec roku. Lata świetności MySpace ma już za sobą. A może nie? Właściciele niegdyś najpopularniejszego serwisu społecznościowego świata szykują się do jego ponownego uruchomienia. Już pod koniec tego roku kalendarzowego mamy się doczekać "ponownego startu marki MySpace". Taką informację przekazał senior communications manager firmy Specific Media, Rikki Webster, do której obecnie należy serwis. Szczegóły związane z ponownym startem serwisu nie zostały ujawnione. Wiadomo jedynie, że zmiany najprawdopodobniej związane będą z całkowitą przebudową wyglądu serwisu. Webster powiedział również, że Specific Media pracuje z różnymi agencjami nad rozwiązaniem problemów MySpace, ale konkretne, ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Lata świetności MySpace ma już za sobą. A może nie? Właściciele niegdyś najpopularniejszego serwisu społecznościowego świata szykują się do jego ponownego uruchomienia. Już pod koniec tego roku kalendarzowego mamy się doczekać "ponownego startu marki MySpace".

Taką informację przekazał senior communications manager firmy Specific Media, Rikki Webster, do której obecnie należy serwis. Szczegóły związane z ponownym startem serwisu nie zostały ujawnione. Wiadomo jedynie, że zmiany najprawdopodobniej związane będą z całkowitą przebudową wyglądu serwisu. Webster powiedział również, że Specific Media pracuje z różnymi agencjami nad rozwiązaniem problemów MySpace, ale konkretne, ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Póki co musimy więc czekać. Za kilka miesięcy na ringu zdominowanym przez Facebooka pojawi się były mistrz, który stoczy swój kolejny (ostatni?) bój.

[za: Slashgear]

Zobacz także:

Nie pokochaliśmy Osi Czasu - Facebook szykuje więc zmiany

Nie pokochaliśmy Osi Czasu - Facebook szykuje więc zmiany

Gtar - każdy może grać na gitarze, iPhone pomoże

Gtar - każdy może grać na gitarze, iPhone pomoże