Obrazkowy słownik "napisany" wynikami wyszukiwania Google

Dwójka artystów Felix Heyes and Ben West wpadła na świetny pomysł: stworzenie gigantycznego słownika, w którym każde z haseł reprezentowane jest obrazkiem znalezionym w Google. 

Google'owy słownik obrazkowy Słownik "napisany" wynikami wyszukiwania Google Dwójka artystów wpadła na świetny pomysł. Felix Heyes and Ben West postanowili stworzyć gigantyczny słownik, w którym każde z haseł reprezentowane jest obrazkiem znalezionym w Google.  Książka liczy sobie 1240 stron i jest wypełniona znalezionymi w Sieci plikami JPG, PNG i GIF. Obrazki tworzą słownik - poszczególne hasła wpisywano w przeglądarkę i wybierano najciekawsze wyniki. Z uwagi na zawiłość prawa autorskiego publikacja nie trafi do sklepów. Na szczęście można się jej przyjrzeć na stronie www.creativeapplications.net.

Książka liczy sobie 1240 stron i jest wypełniona znalezionymi w Sieci plikami JPG, PNG i GIF. Obrazki tworzą słownik - poszczególne hasła wpisywane w przeglądarkę i wybierano najciekawsze wyniki.

Z uwagi na zawiłość prawa autorskiego publikacja nie trafi do sklepów, na szczęście można się jej przyjrzeć pod tym linkiem lub obejrzeć na filmiku poniżej.

[ za thenextweb.com ]