Znienawidzony Pobieraczek zaatakowany przez Anonimowych

Krótkotrwały sukces haktywistów.
Anonimowi atakują Pobieraczka Krótkotrwały sukces haktywistów. Na łamach Wykopu pojawiła się informacja o skutecznym ataku Anonimowych na serwis Pobieraczek, który zyskał rozgłos dzięki specyficznym praktykom biznesowym. Serwis znienawidzony przez rodzimych internautów rzeczywiście udało się zablokować, prawdopodobnie za pomocą ataków DDoS. Pracownicy Pobieraczka byli jednak równie skuteczni - w ciągu kilku godzin udało im się uporać ze skutkami ataku. To jednak jeszcze nie koniec akcji wymierzonej w serwis, który w chwili obecnej normalnie funkcjonuje. Na Facebooku pojawiła się grupa FuckPobieraczek_V2 założona przez Anonymous in Poland. Zapowiada ona kolejne ataki na siódmego czerwca.

Na łamach Wykopu pojawiła się informacja o skutecznym ataku Anonimowych na serwis Pobieraczek, który zyskał rozgłos dzięki specyficznym praktykom biznesowym. Serwis znienawidzony przez rodzimych internautów rzeczywiście udało się wczoraj zablokować,  prawdopodobnie za pomocą ataków DDoS.

Pracownicy Pobieraczka byli jednak równie skuteczni - w ciągu kilku godzin udało im się uporać ze skutkami ataku. To jednak jeszcze nie koniec akcji wymierzonej w serwis, który w chwili obecnej normalnie funkcjonuje. Na Facebooku pojawiła się grupa FuckPobieraczek_V2 założona przez Anonymous in Poland. Zapowiada ona kolejne ataki na siódmego czerwca.

[za: Wykop]

Zobacz także:

Anonymous na liście 100 najbardziej wypływowych

Anonymous na liście 100 najbardziej wypływowych

Anonymous chcą na jeden dzień wyłączyć Internet

Anonymous chcą na jeden dzień wyłączyć Internet

Więcej o:
Komentarze (10)
Znienawidzony Pobieraczek zaatakowany przez Anonimowych
Zaloguj się
 • sowa_46

  Oceniono 37 razy 33

  Najskuteczniejszą formą ataku jest zaprzestanie korzystania z jakichkolwiek usług uszustów, to nic nie kosztuje użytkowników ale powoduje upadek oszusta. Sytuacja podobna jak w handlu, żaden sklep nie utrzyma się kiedy nie będzie miał klientów, ta forma jest zgodna z każdym prawem.

 • adam3407

  Oceniono 26 razy 24

  Firmy typu Pobieraczek za dobrze mają się w naszym kraju. Na swoim podwórku widzę jak domeny.pl funkcjonują - nowoczesny budynek przy jednej z najbardziej charakterystycznej ulicy Krakowa, luksusowe auta stojące na parkingu. Klienci wkręcani w nieuczciwe umowy, dział komorniczy pracuje pełną parą, interes się kręci.

 • cecod

  Oceniono 18 razy 14

  Jest podobny naciągający serwis o którym jest coraz głośniej: dobre-programy.pl

 • krzysiek_aleks

  Oceniono 14 razy 14

  Coś mi się wydaje, że wszyscy będą wreszcie za tym atakiem.

  No chyba, że jest się hejterem Pobieraczka B)

 • janek-2007

  Oceniono 15 razy 13

  Mam zasadnicze pytanie Czy oni cokolwiek oferują legalnie ?
  Bo jesli oferują legalnie to w czym problem ?
  Sa w Polsce banki które oferują legalnie usługi a jak sie nie przeczyta dokładnie to sie w pada w pułapkę bo dodatkowo trza płacic różne daniny
  Co do Pobieraczka to się dziwię że są tacy co od tych bydlaków cokolwiek ściągają
  Po drugie jak to traktuje nasze prawo ?
  Czy jak dziecko zawrze z nimi umowe to to dziecko moze byc ścigane p[rzez prawo ?
  Jakoś nie słyszałem aby jakikolwiek bank odważył się dziecku udzielic kredytu !!
  Jesli te bydlaki z pobieraczka działają nielegalnie To moje pytanie brzmi a co na to sądy ?

 • lixen

  Oceniono 10 razy 8

  Pracownicy Pobieraczka byli jednak równie skuteczni - w ciągu kilku godzin udało im się uporać ze skutkami ataku.

  BZDURA. Atak byl od 20 do 21 i pobieraczek leżał dopiero po przerwaniu ataku serwis pojawil si eponownie ok 21.30

 • p4p2pc

  Oceniono 4 razy 4

  Pobieraczek jest padlinożercą, który żywi się niedoedukowanymi frajerami, stanowiącymi łatwą zdobycz w bezkresnej oazie Internetu. Problem w tym, że żaden inny drapieżnik nie chce mu skóry przetrzepać. Co prawda UOKiK szczerzy zęby i połyskuje dupą jak pawian, ale to tylko taka poza, bo coś trzeba robić.
  Pomijając już niewydolny i nieudolny aparat państwowy, to na przykład taki lew jak Google, mógłby np. coś zrobić z k#r(wskim pozycjonowaniem niemal dowolnego zapytania dot. ebooka, kopii zapasowej obowiązkowej dla każdego internauty kolekcji pornusów, czy też przedpremierowej próbki konsumenckiej najnowszego megakasiastego produktu z hollywooda w formie:
  pierwszy człon - do wyboru (pobieraj), (chomikuj), (peb) a ostatnio (dobre) i drugi człon jakieśgó.../nazwa_usera.jakieśmiasto.pl/rapid-srapid-itd.
  Google karze inne firmy działające równie nieetycznie, min. sklepy internetowe, a podcieraczkiem sobie głowy nie zaprząta. Może Google to taki spasiony lew, który już sam nie poluje i żeruje na padlinożercach, którzy przynoszą dochody z reklamy?

 • cotoo

  Oceniono 1 raz 1

  Pobieraczek-bydlaczek. Na miejscu Anonymous zablokował bym tym śmieciom portal na stałe. Każdy przez nich oszukany straci tylko parę groszy a te mendy trochę więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX