iPhone 6s i iPhone 6s Plus do kupienia u operatorów i w sklepie Apple. Ceny? Już od 1zł!

iPhone 6s i iPhone 6s Plus trafiły do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Smartfon można kupić w oficjalnym sklepie Apple i od operatorów.

 

Najnowsze smartfony Apple, iphone 6s i iPhone 6s Plus, są już dostępne zarówno w oficjalnym sklepie giganta z Cupertino jak i u części operatorów.

W polskim sklepie Apple

iPhone 6s 16GB koszutje 3199zł, iPhone 6s 64GB - 3699 zł, a iPhone 6s 128GB - 4199zł

iPhone 6s Plus 16B kosztuje 3699 zł, iPhone 6s 64GB - 4199zł, iPhone 6s Plus 128GB - 4699zł.

Ceny najdroższych modeli, z polskiego punktu widzenia, można uznać za astronomiczne. Ceny modeli podstawowych należą do najwyższych na rynku, ale są jeszcze do zaakceptowania.

Orange

Ceny iPhonów w Orange są bardzo zróżnicowane i zależą od tego, czy przedłużamy umowę, przenosimy numer, czy podpisujemy umowę na nowy. I tak dla przedłużających umowę iPhone 6s (16GB) jest dostępny za 229zł w abonamencie 149,99zł miesięcznie. Przenoszący numer i klienci podpisujący umowę na nowy numer telefon mogą kupić za 1429zł w takim samym abonamencie.

iPhone 6s (64GB) jest dostępny również w abonamencie 149,99 zł miesięcznie, kosztuje jednak 1879zł. Za wersję 128GB trzeba, przy tej samej wysokości abonamentu, zapłacić 2339zł.

iPhone 6s Plus (16GB) kosztuje w Orange 1879zł, wersja 64 GB 2339 zł. Abonament to również 149,99zł miesięcznie.

Play

Fioletowy operator ponownie oferuje najnowszy smartfon Apple za złotówkę. Abonament za iPhone'a 6s (16GB) wyniesie jednak aż 229zł miesięcznie.

iPhone 6s Plus można mieć w taryfie wynoszącej 229,99zł  - telefon kosztuje 299 zł.

iPhone 6s (16GB) można mieć za 1599zł (w abonamencie 109,99zł miesięcznie).

iPhone 6s Plus (16GB) jest dostępny w Play za 2099zł (również w abonamencie 109,99zł miesięcznie).

T-Mobile

iPhone 6s w ofercie T-Mobile dostępny jest w różnych abonamentach. Można go mieć już za 29,99 złotych miesięcznie, wtedy jednak za urządzenie musimy zapłacić 2579zł. Płacąc 49,99zł miesięcznie za iPhone 6s (16GB) zapłacimy 2229zł. Najwyższy abonament, wynoszący 89,99 zł, wiąże się z opłatą za smartfon w wysokości 1329zł.

iPhone 6s Plus w wersji 16GB jest dostępny w takich samych abonamentach. Płacąc 29,99 zł miesięcznie za telefon musimy zapłacić 3038,99zł, 49,99 zł miesięcznie - 2688,99 zł, a 89,99 zł miesięcznie 1789 zł.

iPhone 6s i iPhone 6s Plus są też dostępne w sklepach internetowych. Pierwszy z modeli jest do kupienia od 3147zł (16GB), drugi od 3699zł.

Więcej o:
Komentarze (61)
iPhone 6s i iPhone 6s Plus do kupienia u operatorów i w sklepie Apple. Ceny? Już od 1zł!
Zaloguj się
 • tom1622

  Oceniono 69 razy 33

  Witam,

  jak zwykle dyskusje o parametrach, cenie, gigabajtach, gigaherzach itp.

  Napiszę, czym dla mnie jest iPhone - używam ich od 2007 r. - od pierwszej wersji z aluminiowymi pleckami - był to po prostu iPhone - telefon przywieziony był do Polski z Wielkiej Brytanii (nie przez mnie - kupiłem go w komisie GSM w Poznaniu), W Polsce pierwszą oficjalną dystrybucję miał rok później iPhone 3G.

  Spodziewam się minusów. :)

  iPhone to dla mnie:
  - niezawodność

  - ciągłość pewnej logicznej myśli zawarta w różnych urządzeniach Apple

  - pewien rodzaj estetyki (tak, wiem inne telefony też są ładne lub ładniejsze)

  - doskonała współpraca z innymi urządzeniami Apple

  - wsparcie dla urządzeń, przez całe lata (ja kupowałem w zasadzie co roku nowego iPhone'a, a "starego" dawałem kolejno: żonie, ona później oddawała go pierwszemu dziecku, później drugiemu, później moja matka była w kolejności itd. Mówiąc krótko, nawet 4-5 letni telefon, w zasadzie jest w pełni funkcjonalny, sprawny, działający oraz posiada najnowsze lub prawie najnowsze, stabilne, oprogramowanie) a na dokładkę nadal ma pewną wartość rynkową, co w przypadku 5-letniego Samsunga, LG czy nawet Sony nie ma miejsca. O Chińskich sprzętach nawet nie wspomnę, bo one nie mają wartości nawet w chwili zakupu (to nie jest zarzut, tylko fakt, skoro "nowy supertelefon" kosztuje 800 zł)

  - aplikacje - to sprawa KLUCZOWA, ponieważ, aplikacje na iPhona są za zwyczaj stabilniejsze, lepiej dopracowane, wychodzą szybciej niż na inne platformy, mają mniej "oszukańczych" mikropłatności i reklam - Apple tego pilnuje bardziej niż inni i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, a nowoczesny telefon (smartphone) jest tyle wart ile aplikacje które mamy w nim zainstalowane

  - ekosystem - mówią tu o czymś dość ulotnym - mam na myśli aplikację + jej odmianę na tablet + odmianę na Maca + odmianę na PC-ta (!) + AKTUALIZACJE + pewna spójna myśl która to wszystko łączy w jedną funkcjonalną całość, to są być może "drobiazgi" ale one tworzą tę "całość"

  - z Apple "wszyscy" znaczący "gracze" chcą współpracować (lub muszą chcieć, jeśli chcą ugryźć coś z tego tortu) - mam tu na myśli branżę audio (słuchawki, głośniki, mikrowieże, przystawki, dostawki itp.), wideo (np. kamery GoPro, statywy itp.), gigantyczna branża zajmująca się akcesoriami (etui, uchwyty, obiektywy itp.) - można tego nie potrzebować w danej chwili, ale te produkty są, w przeciwieństwie do "innych chiński, tanich telefonów"

  - łatwa kontrola nad tym, co "wycieka" z naszego telefonu - mam tu na myśli info na temat geolokalizacji, mikropłatności, dostęp poszczególnych aplikacji do: np. aparatu, kontaktów, lokalizacji, SMS/MMS itp.) - zarządza się tym ŁATWIEJ niż w Androidzie.

  - serwis... przez lata, posiadając ileś tam iPhonów, iPadów, Mac'ów oczywiście serwis był potrzebny, ALE nie był drogi albo był wręcz darmowy. Serwis był na pewno BARDZO grzeczny, fachowy i "helpfull". To jest ważna sprawa dla mnie, jak jestem traktowany, gdy coś nawali.

  - wydajność urządzenia - co mnie obchodzą parametry urządzenia, skoro działa ono sprawnie, płynnie i dobrze - nie znam prawie żadnego parametru mojego iPhone
  poza pojemności pamięci

  - łatwość obsługi, dostępność aplikacji, dostępność aktualizacji, łatwość aktualizacji

  - urządzenie po prostu "podoba mi się" - przecież to też ma znaczenie

  Cena...
  Tak, cena trochę boli. Na pewno nie jest dla każdego - wiem to - ale ja nic na to nie poradzę, bo nie mam na to wpływu.

 • cd81

  Oceniono 42 razy 20

  16 Gb to miałem pięć lat temu w Iphone4. Od roku mam telefon firmy (...) z 64 Gb, 401 ppi (jak Ip6+), 13 MP (lepiej niż Iphone), ważący 30 gram mniej niż Iphone (15% różnicy), w dodatku niegnący się i niewymagający Itunes. Za różnicę w cenie między moim telefonem i Iphonem kupiłem sobie jeszcze fajny rower, co wszystkim polecam, wyjdzie na zdrowie.

 • fakit.pl

  Oceniono 20 razy 6

  A ziemniaki po ile?

 • jacek.nie.placek

  Oceniono 4 razy 4

  Skromnie i niedrogo...

 • damiantj

  Oceniono 8 razy 2

  A KIEDY W KOŃCU

  Apple wypuści ios 9.1.0 i naprawi w końcu to gó... jakie wypuścił w wersji 9.0???

  Tablet zachowuje mi się jakby był na symbianie i miał 1 mb RAM

 • trup

  Oceniono 15 razy 1

  prawie 5 kafli za telefon? kogoś tu ostro posrrrrrało!! to srajfon 7 będzie za 6 czy za 7 patyków?

 • Kazimierz Wichura

  0

  Kogoś po,,,e,,bało z takimi cenami za telefon.
  Kupię za złotówkę u operatora , a potem dobiją mnie wysokością abonamentu.

 • Alicja Krawczyk

  0

  zatrzymałam się na iPhone 4 więc chyba czas na zmianę :) już nie długo zostanę szczęśliwa posiadaczką iPhone 6s, już nie mogę się doczekać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX