Jak podbić internet na święta? Pandą!

Węgierski rysownik Gergely Dudás zamieścił w sieci dwie ilustracje. To wystarczyło, by zebrać setki tysięcy lajków, udostępnień i komentarzy. Jaki wniosek płynie z tego dla nas, użytkowników sieci?

W sieci trafiliśmy na poniższą, bardzo ładną i nastrojową ilustrację. Stworzył ją węgierski rysownik Gergely Dudás, autor licznych satyrycznych rysunków.

Zobacz też: Świątecznym prezentem jest smartfon? Dokładamy aplikacje - zupełnie gratis

Obrazek jest tak naprawdę łamigłówką, bo autor zatytułował go "Gdzie jest panda?". Faktycznie pośród niemal identycznych bałwanków trudno wypatrzeć urocze zwierzątko.

There's a panda amongst them!Can you find it?

Posted by Dudolf on  Wednesday, 16 December 2015

Ilustrację polubiło ok. 100 tys. osób, udostępniło 170 tys., a to przyniosło kolejne lajki na kontach osób udostępniających. Jedno z takich udostępnień dało autorowi 644 tys. polubień i 55 tys. komentarzy oraz kolejne 84 tys. udostępnień.

Taki wynik na Facebooku naprawdę trudno osiągnąć, Dudás zdaje sobie z tego sprawę

"Popularność obrazka z pandą zadziwia mnie. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale jestem szczęśliwy. Cieszy mnie, że ludzie lubią to co robię". - skomentował autor w rozmowie z portalem i100.independent.co.uk

Kolejny obrazek z serii jest niemal tak samo popularny. Tym razem zamiast pandy musimy znaleźć kota otoczonego przez sowy.

A cat is hiding amongst these owls!Can you spot it?

Posted by Dudolf on  Sunday, 20 December 2015

Podoba mi się ten przepis na podbój sieci. Facebook i internet wcale nie muszą być wypełnione bezwartościowymi treściami. Jak widać na powyższym przykładzie dużo zależy od nas samych. Nie bójmy się zatem lajkować i lajkujmy tylko to, co uznajemy za dobre. To uczyni Facebook i internet ciekawszym miejscem.

Uwaga! Jeśli chcecie poznać rozwiązanie obu zagadek kliknijcie tu i tu.

Ilustracje zamieszczone powyżej pozostają własnością Autora.