Mobile Trends Conference już w lutym. Poznaj największe sekrety branży technologicznej

Mobile Trends Conference 2016, największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technologiom, odbędzie się w dniach 17-19 lutego 2016 roku w Krakowie. Co warto o nie wiedzieć?

Mobile Trends Conference 2016 to zdecydowanie największa, najbardziej wartościowa konferencja poświęcona zagadnieniom technologicznym, jaka odbywa się w Polsce. W tym roku po raz piąty liczni eksperci i prelegenci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą najważniejszych trendów i zmian, jakie zachodzą na rynku.

Konferencja potrwa trzy dni. Każdy poświęcony jest nieco innej problematyce. 17 lutego to Business Day. Będzie poświęcony zagadnieniom takim jak Marketing mobilny, m-commerce, m-payment, m-learning czy mobile advertising. 18 lutego to Inspiration Day przeznaczony głównie dla programistów i specjalistów od marketingu. Będą mieli oni okazje wysłuchać wystąpień znawców branży, co pozwoli zrozumieć jak powinno tworzyć się rozwiązania mobilne. Wśród tegorocznych gości Inspiration Day znajdą się m.in. Simon Dziak-Czekan, ekspert w dziedzinie budowania relacji biznesowych, zdobywca pierwszego miejsca w Konkursie na Najlepszą Mowę Biznesową 2013, Klaudyna Kamińska, która pomaga firmom zrozumieć nie tylko "co i jak", ale przede wszystkim "dlaczego i po co", czy Paweł Sala, specjalista od e-mail marketingu, który jest współodpowiedzialny za sukces wielu nagradzanych kampanii.

Ostatni dzień konferencji odbywa się pod hasłem Development Day - pozwoli poznać praktyczne zastosowanie najnowszych technologii i rozwiązań.

Mobile Trends Awards 2015 - nagrody dla najlepszych

Mobile Trends Conference 2016

Fot. Mobile Trends Conference

 

Konferencja będzie też okazją do zapoznania się z najlepszymi rozwiązaniami w poszczególnych kategoriach. Podczas konferencji zostaną bowiem przyznane nagrody Mobile Trends Awards 2015. Kategorii jest sporo, bo aż 17.

Wśród nominowanych znajdują się między innym portale mobilne (Agora za www.gazeta.pl., Edipresse Polska za www.party.pl, Grupa Wirtualna Polska za portal www.o2.pl, Bonnier Business Polska za m.bankier.pl. Realizator: Bankier.pl. W kategorii "Wykorzystanie mobilnego marketingu" nagrody mają szansę zdobyć McDonald's Polska za kampanię z wykorzystaniem Instagrama. Realizator: DDB&tribal, OMD oraz Facebook Creative Shop, Neptis za akcję Yanosik nagradza za poprawną jazdę. Realizator: Creandi, Allegro za pionierskie wykorzystanie formatu reklamowego Twittera. Realizator: Hello Social oraz 140 Media Agency, Edipresse Polska oraz Hector&Karger za Tap2C "VIVA! Moda oraz Hector&Karger 3D". Realizator: Tap2C Polska

Targi Mobile-IT

Równocześnie z konferencją odbywać się będą targi Targi Mobile-IT. Będą doskonałą okazją do tego, by zobaczyć i przetestować różnego rodzaju produkty i usługi: narzędzia do analizy zachowań użytkowników, systemy płatnicze etc.. Na targach zobaczymy między innymi firmy: Fujitsu. Forcetop, EET Europarts ATDI, Freshmail, iBox, Kiss Digital, Sare, Sklep Avatar, SMSApi, Yusata Infotech.

Wydaje się całkiem uzasadnione stwierdzić, że Mobile Trends Conference 2016 jest najlepszą okazją do poznania największych sekretów branży technologicznej. Wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami powinni wybrać się do Krakowa.

Rejestracji i zakupu biletów można dokonać pod tym adresem.