Czy tak będzie wyglądać nowy iPhone 7?

Do premiery nowego iPhone'a jeszcze minimum 7 miesięcy. Jednak już media zadają sobie pytanie, jak będzie wyglądać nowy, flagowy smartfon od Apple. Najnowsze doniesienia rzucają nieco światła na tę sprawę i dają cząstkową odpowiedź.

Według najnowszych pogłosek przepływających właśnie przez sieci wzburzoną falą nowy iPhone 7 ma być właściwie... dopieszczoną wersją iPhone'a 6. Co się zmieni? Przede wszystkim zniknąć mają charakterystyczne, antenowe "fugi", które jednoznacznie szpeciły to urządzenie.

Oprócz tego możemy się spodziewać, że żółw schowa głowę do skorupy, a kamera, która w ostatnich dwóch modelach wystawała z pleców urządzenia niczym garb, zostanie ponownie schowana w obudowie. Wieść apple-gminna niesie również, że w planach jest zastosowanie aparatu z podwójnym obiektywem. Ta opcja ma jednak być dostępna tylko w wersji iPhone 7 Plus.

Zobacz też: Masz iPhone'a lub iPada? Twoja ładowarka może być niebezpieczna...

Z pogłosek tych wyłania się więc obraz niewielkich, kosmetycznych zmian (nie licząc nowej kamery). Czy Apple poprzestanie na tym? Szczerze w to wątpię. Apple zasadniczo co dwa lata zmienia w znaczący i widoczny sposób wygląd swojego smartfona. Poprzestanie na kosmetyce raczej nie wchodzi w grę, chyba że firma szykuje przy premierze iPhone'a coś jeszcze.

Swoją drogą Apple to firma, która właściwie nie potrzebuje marketingu dla swoich produktów. Jeszcze na dobre nie kończy się premiera nowego modelu iPhone'a, a już rusza karuzela domysłów, przecieków i przypuszczeń co do nowej wersji. Im bliżej września, tym informacji pojawia się coraz więcej, a i tak Apple najczęściej uda się zachować wygląd nowego urządzenia w tajemnicy niemal do samego końca.

Jaki będzie iPhone 7? Wszystko, co wiemy o kolejnym flagowcu Apple

iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Więcej o:
Komentarze (32)
Czy tak będzie wyglądać nowy iPhone 7?
Zaloguj się
 • bezspokoju

  Oceniono 16 razy 6

  Wszyscy się podniecają, bo przecież o to chodzi. Za kilka miesięcy znów będzie pianie nad następnym modelem jakiejkolwiek firmy, by "stado" kupowało i NIEUSTANNIE kupowało. Zadziwia jednak to, że tylko niewielkiej części z tych baranów potrzebna jest większość funkcji w tych "modowych" urządzeń.

 • galik79

  Oceniono 5 razy 5

  "Swoją drogą Apple to firma, która właściwie nie potrzebuje marketingu"
  W życiu nie słyszałem większej bzdury.
  Efektem działań marketingu są właśnie plotki na podstawie których m.in Pan zaliczył dzisiejszą wierszówkę.

 • Ku Ba

  Oceniono 11 razy 5

  Swoją drogą Apple to firma, która właściwie nie potrzebuje marketingu dla swoich produktów.
  LOL
  Samsung też pewnie nie potrzebuje i dlatego wydają na to fortunę.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 5 razy 3

  To ja opowiem krótką anegdotę...

  10 lat temu pracowałem w branży oprogramowania na telefony komórkowe. Do celów testowych mieliśmy w szafie około 200 różnych modeli. Przeróżne to były modele: z klapką, bez klapki, rozsuwane, dotykowe, prostokątne, kwadratowe, nawet jeden prawie okrągły. Ogólnie mieliśmy wszystkie najważniejsze telefony wszystkich ważnych producentów.

  Pewnego dnia w biurze pojawił się pierwszy iPhone i wszystkie modele z szafy można było wyrzucić do kosza... Takim sztandarowym telefonem, który dostał jako pierwszy wpier* była Nokia N95, która wyszła dwa, może trzy miesiące wcześniej - fajny telefon z dużym wyświetlaczem, wi-fi, gpsem i kartą graficzną pod gry N-Gage 2.0... telefon, który miał uratować Nokię, a pokazał, że Nokia przespała zmiany na rynku.

  Ogólnie cała branża producentów zesr* się wtedy ze strachu, a Google potrzebowało aż 1,5 roku żeby wypuścić coś podobnego.

  Od 2007 roku do dzisiaj wszystkie telefony wyglądają jak iPhone.

 • starsailor3

  Oceniono 5 razy 3

  Kocham mojego ajfołna:)

 • czapkagore

  Oceniono 17 razy 1

  Są tylko dwie instytucje które tak potrafią wyprać mózg i wyciągnąć kasę proponując towar niewart swojej ceny : Apple i KK

 • stpn

  Oceniono 11 razy 1

  mogą skończyć na kosmetycznych zmianach. Przykład w końcu iphone 4,4s,5,5s nie różnią się zbytnio od siebie, więc twierdzenie autora że apple zmienia wygląd co dwa lata trochu z tyłka ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX