To nie żart. Amazon naprawdę przygotowuje się do inwazji zombie. Mamy dowód

Amazon szykuje się na inwazję zombie? W regulaminie korzystania ze swoich usług amerykański gigant umieścił zapis sugerujący, że wie o czymś, o czym my nie wiemy.

Amazon udostępnił właśnie nowy silnik do tworzenie gier wideo na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Oprogramowanie o nazwie Lumberyard zostało zintegrowane z platformą Amazon Web Services.

Czytaj też: Chińska armia ma laserowe karabiny. Jest się czego bać?

Lumbeyard nie wyróżnia się niczym szczególnym. To po prostu kolejne narzędzie, które bazuje na legendarnym silniku CryEngine. Amazon podkreśla, że sprawdzi się ono zarówno w niezależnych produkcjach, jak i dużych komercyjnych tytułach.

To co zaskakuje najbardziej, to nie sam Lumbeyard, ale warunki korzystania z tej usługi, które został opublikowany przez amerykańskiego giganta. W regulaminie czytamy bowiem, że oprogramowanie to nie może być wykorzystywane przy projektowaniu sprzętu ratującego ludzkie życie lub urządzeń o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa, takich jak statki kosmiczne czy broń wojskowa. Chyba, że...  świat zostanie opanowany przez zombie.

?Powyższe ograniczenie nie ma zastosowania w przypadku zaistnienia (certyfikowanej przez Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób lub jego sukcesora) infekcji wirusowej rozprzestrzeniającej się poprzez ugryzienie lub kontakt z płynami ustrojowymi, co  doprowadzi do ożywienia ludzkich zwłok i dążenia do spożywania ludzkiego mięsa, krwi, mózgu lub tkanki nerwowej, a co za tym idzie do upadku cywilizacji? - czytamy w punkcie 57.10 regulaminu platformy Amazon Web Services.

Należy pochwalić amerykańską firmę za to, że troszczy się o przyszłość ludzkości. Z całą pewnością oprogramowanie Lumberyard może okazać się niezwykle przydatne w momencie, gdy przyjdzie nam się zmierzyć z żywymi trupami. A chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest niezwykle wysokie.

Więcej o:
Komentarze (8)
To nie żart. Amazon naprawdę przygotowuje się do inwazji zombie. Mamy dowód
Zaloguj się
 • teczowyninja666

  Oceniono 31 razy 19

  To nie jest śmieszne. U nas zombie już są. Tworzą nowo powstałą komisję zajmującą się katastrofą w Smoleńsku.

 • vounsky

  Oceniono 6 razy 4

  "Not intended' nie znaczy "nie moze byc". Poza tym fajny easter egg :)

  The Lumberyard Materials are not intended for use with life-critical or safety-critical systems, such as use in operation of medical equipment, automated transportation systems, autonomous vehicles, aircraft or air traffic control, nuclear facilities, manned spacecraft, or military use in connection with live combat.

 • darmowy1

  0

  I tak nie powstrzymają zombie!
  Jak będą chciały zagrać na Xbox One i PlayStation 4 to zagrają !

 • adin_null_adin

  Oceniono 8 razy 0

  Zombi to potencjalnie każdy z nas gdy odetnie się mu prąd gaz i ropę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX