MSI wyda przenośny odtwarzacz multimediów łudząco podobny do iPoda

W ostatniej dobie światowe internetowe serwisy technologiczne obiegła szokująca plotka - MSI zamierza wyprodukować przenośny odtwarzacz multimediów (PMP), który do złudzenia przypomina iPod Nano sprzed kilku lat.

 

Sercem odtwarzacza, o ile wierzyć plotkom, ma być układ Rockchip. Całość dopełni 1,5-calowy kolorowy wyświetlacz CSTN i standardowo - port USB.

 

Odtwarzacz ma wspierać formaty MP3, WMA, WAV, APE oraz FLAC z muzycznych, a także filmowy MP4 i graficzne JPG i BMP. Jak donosi chiński producent urządzenia, możliwe będzie także odczytywanie plików z rozszerzeniem .txt a także nagrywanie głosu do pliku WAV.

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że przedstawione parametry są dość powszechne i oczywiste w kategorii małych PMP, gdyby nie sam fakt, że urządzenie wygląda niezwykle podobnie do iPod Nano sprzed kilku lat.

 

Zastanawiamy się na ile to plotka, o której niedługo nikt nie będzie pamiętał, a na ile model testowy. Po prostu nie jesteśmy w stanie uwierzyć że MSI utopi swoje logo w taniej podróbce spod Wielkiego Muru. Nazwa kodowa urządzenia to MSI MT-V551.

 

[via IMP3.net]

 

Łukasz Cichy

Więcej o: