Laptop i walizka - dwa w jednym

Kolejny model koncepcyjny ze studia Yanko Design łączy funkcjonalność i minimalizm. Laptop, będący jednocześnie walizką na laptopa to marzenie managerów klasy średniej.

 

Twórca pomysłu, Zhang Shouze nazwał swój projekt "Playing By Heart". Co prawda nie jesteśmy w stanie znaleźć związku między nazwą a desygnatem, ale koncepcja laptopa z wysuwanym, wielofunkcyjnym uchwytem bardzo nam się podoba.

 

Rączka może służyć zarówno do podnoszenia kąta nachylenia klawiatury, polepszania cyrkulacji powietrza pod laptopem, jak i do przenoszenia sprzętu na krótszych odcinkach. Ten prosty pomysł dodaje więc aż trzy przydatne funkcje, które dotychczas wymagały obstawiania się wielkogabarytowymi sprzętami.

 

Niestety, w dłuższe podróże, zwłaszcza komunikacja miejską, wypadałoby stosować jakąś formę ochrony przeciw-zderzeniowej, a więc miękka torba nadal pozostaje nieodzowna.

 

[via Yanko Design]

 

Łukasz Cichy

Więcej o:
Komentarze (1)
Laptop i walizka - dwa w jednym
Zaloguj się
  • kutzzz

    0

    Yanko Design to naprawdę banda łebskich designerów - większość walizek na laptopa to jednak inna liga, najpierw funkcjonalność, wzornictwo na końcu: www.kuzniewski.pl/i185,walizka-na-laptopa.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX