Najcieńszy telewizor LED od Bang & Olufsen

Jeśli ubierasz się w markowych sklepach, jesz wyrafinowane jedzenie, a do pracy śmigasz Aston Martinem z pewnością polecisz do galerii sztuki w San Francisco, aby kupić nowy LED-owy telewizor Bang & Olufsen.

 

BeoVision 10 to telewizor full HD LED o przekątnej ekranu wynoszącej 40-cali. Jest też bardzo cienki, oszczędza energię i wyposażony w wysokiej klasy głośniki. Ale czy naprawdę o to chodzi w telewizorach z wyższej półki? Wszyscy wiemy, że najbardziej liczy się wygląd.

 

Firma Bang & Olufsen z przyjemnością prezentuje swój najnowszy telewizor, będący jednocześnie dziełem sztuki. Dlatego na miejsce jego premiery wybrano 5 lokalizacji w USA. Wszystkie to galerie sztuki. Jak wygląda BeoVision 10? Oceńcie sami.

 

Zean Nielsen, prezes Bang & Olufsen powiedział:

Dzięki BeoVision 10 zamierzamy pozyskać wielu nowych klientów... Ten produkt oszałamia wyglądem i wszechstronnością, ma także atrakcyjną cenę, która na pewno będzie odpowiadać wielu gospodarstwom domowym.

 

Dla uściślenia, sugerowana cena detaliczna najuboższej wersji wynosi nieco ponad 6000 dolarów, a najbogatszej, dostępnej w sklepach aż 7675 dolarów. Ta ostatnia uwzględnia również cenę pilota i oryginalnego zaczepu na ścianę.

 

Aż ciśnie się na usta pytanie - dlaczego tylko 40 cali? Bang & Olufsen uspokaja - będzie i wersja 46-calowa, ale później.

 

[via Bang&Olufsen]

 

Łukasz Cichy