Komputery Apple tracą wyodrębnioną kategorię w Allegro

Właściciele Maków są mało zainteresowani zwykłymi pecetami. Dlatego też portal aukcyjny Allegro wydzielił im osobną kategorię produktową. Dziś komputery spod znaku jabłka trafiły do jednego wora z całą resztą.

 

Wydawałoby się, że nie jest aż tak źle, w końcu w kategorii "komputery stacjonarne" i "Laptopy" pojawiła się zakładka "Apple". To załatwia komputery sensu stricte, ale co z ogromną rzeszą akcesoriów do produktów Apple? Niestety nie dostały własnej szufladki, w związku z czym zaparzcie sobie kawę i przygotujcie się na długie odsiewanie białych od reszty kolorków.

 

Apel do Allegro:

Zamiast utrudniać życie klientom, może należałoby pomyśleć jak je ułatwić... i jednak stworzyć szufladkę Apple na akcesoria?

 

To na pewno nie pierwszy ani jedyny apel tego typu od użytkowników Apple. Pozwólcie więc że w ramach urozmaicenia dodam także od siebie.

 

Od użytkownika PC:

Samych aukcji urządzeń wskazujących jest w ramach Allegro około 7,5 tysiąca. Odechciewa mi się na samą myśl, że w poszukiwaniu ciężkich, niezgrabnych, czarnych myszy 10000dpi będę musiał natykać się także na jakieś biało-przezroczyste, smukłe, innowacyjne urządzenia bez wyraźnie widocznych przycisków. A do tego działające bez kabli.

 

Poprosiliśmy portal Allegro o komentarz w tej sprawie.

 

[via Apple Blog]

 

Łukasz Cichy