Głośniki w skrzynce po nabojach

Jeśli zastanawialiście się kiedyś z jakiego drewna budują najlepsze kolumny głośnikowe, informacja o przenośnych głośnikach zamontowanych w autentycznej skrzynce po nabojach .50 Browning na pewno was nie zainteresuje.

 

Holenderska firma Thodio jakiś czas temu wprowadziła do sprzedaży bardzo oryginalną konstrukcję, wykorzystując pustą skrzynkę po nabojach. Produkt nosi nazwę A-Box i bez problemu współpracuje z całą gamą odtwarzaczy plików muzycznych za pomocą kabelka jack 3,5mm. Dodatkowo, metalowe ścianki zabezpieczają odtwarzacz przed przypadkowym przestrzeleniem z broni małokalibrowej. 6mm wymoszczenie z gąbki ochroni go podczas upadku. Na przykład z transportera opancerzonego.

 

A-Box występuje w różnych wersjach. Wyposażone w dwa wzmacniacze 25W (250 euro) albo analogicznie w 2 x 70W (350 euro). Jak zapewnia producent - urządzenie gra lepiej niż można by się spodziewać. Dzięki zamontowanemu akumulatorowi spokojnie można zabrać A-Box na piknik. Pełna mobilność czyni z niego doskonały "boom-box", dosłownie i w przenośni.

 

Choć według nas w ogóle nie musiałoby grać. Sam pomysł jest wystarczająco dobry.

 

[via Thodio]

 

Łukasz Cichy

Więcej o: